„Tantsud tähtedega“ heategevuslikus erisaates näeb, mis jäi kaamerate taha

tantsud
Foto: TV3

„Tantsud tähtedega“ kuues hooaeg rõõmustas ja inspireeris sadu tuhandeid inimesi ning andis võimaluse olulise eesmärgi nimel head teha. Täna õhtul, nädal pärast finaali, jõuab TV3 eetrisse esimene erisaade, kus rahva ette astuvad suurshow osalejad ja tegijad, et vaadata tagasi kogu teleprojekti valmimisele ja rääkida ka sellest, mis juhtus kaamerate taga. Lisaks saavad vaatajad jätkuvalt toetada Eesti Vähiliitu.

„Tantsud tähtedega“ hooaja jooksul said kõik osa erilistest tantsunumbritest, mis vaimustasid ja sütitasid, pakkudes suurepärast meelelahutust. Seda, mis seni on jäänud kaamerate taha, näeb nüüd põnevates erisaadetes, millest esimene on TV3 eetris täna. Televaatajad saavad osa sellest, kuidas etteasted sündisid, mis osalejaid ja tegijaid rõõmustas või kurvastas ning kuidas tantsusaade muutis paljude inimeste elusid.

Ka erisaadete ajal saab jätkuvalt toetada Eesti Vähiliidule uue mobiilse kompuutertomograafi soetamist. Avatud on kolm annetusnumbrit, millele helistades saab anda sobiva panuse:

9007011 – 5 eurot

9007012 – 10 eurot

9007013 – 25 eurot

Juba järgmisel pühapäeval on eetris „Tantsud tähtedega – rääkimata lood“ teine erisaade.

„Tantsud tähtedega – rääkimata lood“ alustab TV3s täna kell 21.05, kohe pärast uut ja üllatavat „Salalaulu“.

Kommentaarid puuduvad