“Tantsud tähtedega” avab hooaja aeglase valsi ja tša-tša-tšaaga

Telesügise suurim ja oodatuim saade „Tantsud tähtedega“ jõuab vaatajate ette eeloleval pühapäeval. Täna loositi välja avasaate esinemisjärjekord ning kuulutati välja esimesed tantsud.

„Tantsud tähtedega“ tänasel pidulikul esitlusel olid kohal kõik osalejad, treenerid ja kohtunikud ning saate tootjafirma BEC meeskond eesotsas produtsent Raivo Suvistega.

Pühapäevases esimeses saates tantsivad naistähed särtsakat Ladina-Ameerika tantsu tša-tša-tšaad, meestähed aga rahuliku loomuga ja liuglevat aeglast valssi.

Jüri Pootsmanni juhtimisel loositi välja saate esinemisjärjekord. Uue hooaja avavad Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, teisena astuvad tantsupõrandale Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, kolmandana Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, neljandana Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, viiendana Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, kuuendana Juss Haasma ja Kerstin Kruuse, seitsmendana Kadri Tali ja Mairold Millert ning pühapäevase saate viimase etteaste teevad villemdrillem ja Greta Korju.

„Tantsud tähtedega“ kohtunikud on Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Jüri Nael ning Tanja Mihhailova-Saar.

„Tantsud tähtedega“ kuues hooaeg on kantud heategevusest – telefonihääletusega toetatakse Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

Telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“ alustab Jüri Pootsmanni ja Eda-Ines Etti juhtimisel TV3 otse-eetris pühapäeval kell 20.00. Täna on „Stuudios“ külas tantsusaate kohtunikud Martin Parmas ja Jüri Nael.

Kommentaarid puuduvad