Ruslani tantsupartner avaldas mehe erilised kiiksud trennisaalis: väga omapärane!

Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver
Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver. Foto: TV3

Möödunud nädalal kuulutati välja järjekordne “Tantsud tähtedega” osaleja, kelleks on Ruslan Troychinskyi ja tema treener Anabel Aunver. Paar andis raadio Star FMi hommikuprogrammis ka intervjuu, kus kinnitati ühiselt, et loodetakse võita ning kohtunikke ei kardeta.

Ruslan tunnistas, et on ainuüksi kolmenädalase treeningperioodi jooksul neli kilo alla võtnud. “Ta on äärmiselt kiire õppija ja ta on musikaalne, nii et temaga on lihtne. Ta on tõesti tubli,” kiidab Anabel oma õpilast. Küll aga lisab ta, et Ruslanil on paar omamoodi kiiksu ka. “Tempos ja muusikas ta õpib nii, et ta laulab kaasa. Rütmi loeb ka kaasa, väga omapärane!”

Ruslan õhkab, et tantsumaailm on tema jaoks võluv ja ilus ning saates osalemine võimaldab tal midagi juurde õppida. Anabel tõdeb, et tahaks väga ka ise kohtunik olla. “Neid ma väga ei karda. Ma usun, et nad on kriitilised ja see on õigustatud, aga mittetantsu inimesed.. ma ei tea. Eks siis näeb,” usub ta.

Ukraina päritolu Ruslan kinnitab, et tahab võita nii tantsusaates kui ka sõjas Venemaaga. “See on oluline maailma seisukohast!”

Kuula Star FM hommikuprogrammi siit!

Kommentaarid puuduvad