MEENUTUS | Kati Toots üllatas tantsusaates akrobaaditrikiga: kartsin, et kleit rebeneb seljast!

Tantsud tähtedega
Foto: Andres Putting/Kroonika

2011. aastal osales “Tantsud tähtedega” saates Kati Toots, kelle partneriks oli Marko Kiigajaan. Kuigi naine polnud varasemalt õieti tantsinudki, suutis ta vaatajaid erilisel kombel üllatada ja seda lausa õhus keereldes.

Nimelt oli ühe tantsusaate teemaks iga osaleja elust ühe loo jutustamine ja Kati ning Marko otsustasid seda teha rumbat tantsides. Kati lugu rääkis sellest, kuidas talle meeldivad kõiksugu ekstreemsused. Nii langeski naine nagu tsirkuseartist graatsiliselt laest alla. “Kleit rebenes ja mu ainuke hirm oligi see, et kleit jääb üles ja ma pean terve tantsu trikooga tantsima. Aga õnneks jäi kleit selga,” rääkis Kati toona.

Kati tunnistas toona, et on mitmeid kordi oma elus kukkunud, seega seda trikki ei kartnud ta sugugi. “Ma ei karda kõrgust ja selliseid asju ei karda ma mitte kunagi. Ma kartsin ainult neid samme, mis ma pidin tantsupõrandal edasi tegema. Need sammud olid need, mis pidi tantsima välja muusikasse ja filigraanselt,” sõnas ta.

Proovide käigus tuli ette ka vigastusi ja Kati keha katsid saates plaastrid. “Selle asja nimi on lihaserebendid. Ma arvan, et ükski sportlane pole kunagi ilma traumadeta pääsenud, tee sa siis tantsu või akrobaatikat. See käib asja juurde. Aga see on ainult positiivne,” ütles ta.

Kommentaarid puuduvad