Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet

Kuuendast tantsusaatest langes välja armastatud muusik

tantsud
Foto: Karil Saul

Kuuendas tantsusaates esitasid viis tantsupaari kaks tantsu. Kohtunike ja televaatajate hääletuse tulemusena langesid saatest välja Ruslan Trochynskyi ja tema tantsutreener Anabel Aunver.

Vaata tänase saate tantse TV3.ee otseblogist. 

Täna hindasid tantsutähti kohtunikud Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Jüri Nael ning külalisena Anna Levandi. Kohtunike ja rahvahääletuse tulemusel lahkusid saatest Ruslan Trochynskyi ja tema treener Anabel Aunver. „Ma olen südamest tänulik, et sain võimaluse saates osaleda ja Eesti Vähiliitu toetada. Eriti tänan oma treenerit, kes õpetas mulle väga palju ning kindlasti näeb meid ka edaspidi koos esinemas,“ sõnas Ruslan, lisades, et nüüd saab ta taas mahti muusikaga tegeleda ja oma ansambli juurde naasta.

Tänases saates esitasid tantsutähed kaks tantsu, millest üks oli kas tša-tša-tšaa, aeglane fokstrott, aeglane valss või quickstep ning teise tantsu jaoks olid osalejad ise valinud muusika filmidest „Titanic“, „Avatar“, „Moulin Rouge“, „Viiskümmend halli varjundit“, „Zorro mask“ jt

Juba nädala pärast jõuab vaatajateni finaalieelne otsustav saade, kus tantsutähed Brigitte Susanne Hunt, Ülle Lichtfeldt, Ragnar Klavan ja Jüri Ratas võistlevad koha eest suures finaalis.

Ka kogu eeloleva nädala jooksul saavad televaatajad helistada oma lemmiku poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist.

Juba homme on Ruslan ja Anabel külas Star FM Hommikuprogrammis ning õhtul kell 19.00 saates „Stuudio“.

Kommentaarid puuduvad

Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet