Kristina andis Kajale vastulöögi: see on lavastus, mitte päriselu!

Kollaaž
Fotokollaaž: TV3/Taavi Sepp (Delfi)

Eile lahvatas väikestviisi tüli, kui peaminister Kaja Kallas poliitik Jüri Ratase tantsunumbritele etteheiteid tegi. Kuigi Jüri andis sellele ka vastuse, otsustas oma sõna sekka öelda ka treener Kristina Tarmet.

Kaja Kallaselt uuriti Vikerraadio saates „Stuudios on peaminister“, kuidas ta suhtub sellesse, et Ratas napilt esikohast ilma jäi. „Mul oli lõpus nii kahju Ratase naisest, et ma mõtlen, et kui iga päev pühendatakse luuletusi teisele naisele ja tantsitakse, siis mulle tundus, et see piin võiks lõppeda,” vastas Kaja.

Jüri Ratas ei jätnud oma vastulauset andmata ja tegi sellest ka oma sotsiaalmeediasse postituse, millele ka Kaja omakorda vastas. Loe sellest pikemalt SIIT!

Õhtulehele antud intervjuus ütleb Kristina, et peaministri kommentaarid tantsude suunas tegid ta kurvaks. “Sama hästi oleks ta võinud küsida, kuidas Indrek Saar ennast tundis, kui nägi, mis võtetega Marko Mehine treenis Ülle Lichtfeldti või mis tantsupoose võttis,“ sõnas ta.

“Kas siis teatrilaval ei tohiks ka näitlejad üksteist emmata või lugeda romantilisi luuletusi? See on ju lavastus, mitte päriselu,“ mõtiskles Tarmet.

Loe pikemalt Õhtulehest.

Kommentaarid puuduvad