Kolmandast tantsusaatest langes välja armastatud näitleja: see aeg oli kui muinasjutt!

tantsud

Täna õhtul oli TV3 eetris “Tantsud tähtedega” kolmas saade, kus osalejad rääkisid läbi tantsunumbri oma isikliku loo. Saatest pidi välja minema ka üks tantsupaar, kelleks osutus seekord Juss Haasma ning tema treener Kerstin Kruuse.

Jussi sõnul arutasid nad enne saadet treener Kerstiniga, et kui nad peaks lahkuma, siis ikka sirge seljaga.

„Saatest võitsin palju sõpru, sain enda kohta väga palju teada ning koos Kerstiniga veedetud aeg oli kui muinasjutt,“ sõnas Juss.

„Me nautisime iga etteastet ega vahetaks seda aega millegi vastu. Andsime endast maksimumi ja see oli äge sõit koos Jussiga!“ märkis Kerstin Kruuse.

Tänases saates tantsisid tähed muusikapalade saatel, millega olid seotud nende isiklikud lood. Õhkkond oli eriliselt liigutav ja südamlik ning pisaraid väreles silmis nii osalejatel, kohtunikel, saatejuhtidel kui ka publikul.

Juba nädala pärast on eetris „Tantsud tähtedega“ neljas saade, kus võistleb kuus tantsutähte: Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, villemdrillem ja Greta Korju.

Nüüdseks on „Tantsud tähtedega“ kuuendast hooajast lahkunud Kadri Tali ja Mairold Millert ning Juss Haasma ja Kerstin Kruuse.

Ka kogu eeloleva nädala saavad televaatajad helistada oma lemmiku poolt, toetades sellega Eesti Vähiliidule mobiilse kompuutertomograafi soetamist.

„Tantsud tähtedega“ neljas saade alustab TV3 otse-eetris järgmisel pühapäeval kell 20.00.

Kerstini ja Jussi viimane tantsunumber on nähtav videost:

Kommentaarid puuduvad