Kerttu Tänav avameelselt oma tantsupartnerile: sinus võiks olla rohkem nahhaalsust!

Ragnar

"Tantsud tähtedega" viiendas saates liitus võistlusega uus tantsupaar ehk must hobune, kelleks olid tippjalgpallur Ragnar Klavan ning tantsutreener Kerttu Tänav.

TV3.ee veebisaates “Tantsutähtede ankeet” esitasid kõik tantsupaarid teineteisele küsimusi ning sama tegid ka saatega kõige viimasena liitunud Ragnar ja Kerttu. 

Rangnar uuris Kerttu käes, et kas mehel on mõni halb harjumus, mis võib neile tantsusaate teekonnal saatuslikuks saada. Tantsutreener Kerttu arvas seepeale, et Ragnaris peaks rohkem olema enesekindlust.

"Sinust peegeldub teatud ebakindlus. Ma tahaksin, et sa oleksid rohkem ego! Liigutused selgeks õpitavad, aga selline arrogantsus ja nahaalsus, seda on tantsupõrandal väga vaja ja seda võiks olla rohkem," tõdes tantsutreener. 

Jalgpallitäht avaldas aga, millise treeneri käe all ta hea meelega õpiks, kui Kerttu tema tantsutreener ei oleks.

"Oi nüüd läheb teravaks," tõdes Kerttu lustlikult selle peale, kui kuulis Ragnari põhjendust, et miks ta just teise tantsutreeneri valiks. 

Vaata lähemalt videost, millist tantsutreenerit Ragnar silmas pidas ning millised vastuseid andsid Ragnar ja Kerttu teistele põnevatele küsimustele:

Teiste tantsupaaride ankeete saad näha TV3Playst.

Kommentaarid puuduvad