Kas poliitik pannakse tantsima? Selgus, kellest saab Jüri Ratase treener saates “Tantsud tähtedega”

Tantsud tähtedega

Neljapäeval avalikustati esimene “Tantsud tähtedega” osaleja, kelleks on tipp-poliitik Jüri Ratas. Nüüd on selgunud ka tema treener, kelleks on Kristina Tarmet (endine Tennokese).

Kristina tunnistas, et pakuti tantsupartneriks riigikogu esimeest, tundis ta mõningat aukartust. Väljakutse võttis naine aga kõhklemata vastu, aga muret tekitab Ratase tihe graafik. „Aga ehk annab see talle just värskust näha ka seda, kuidas on end vahel proovile panna. Pannagi inimene võõrasse vette ja vaadata, kas hakkab ujuma või ei. Tantsimisega on sama – tuleb minna parketile ja vaadata, kas jalad liiguvad või ei liigu,“ sõnab Kristina.

Loe pikemalt Õhtulehest!

Kristina sündis ja hakkas tantsima Tartus. Ta oli siis 6-aastane.

Edukas karjäär on teinud Kristinast 5-kordse Eesti meistri Ladina-Ameerika tantsudes ja maailma ühe kõige suurema Blackpooli tantsufestivali 4. koha omaniku Ladina-Ameerika tantsudes alla 21-aastaste hulgas. Ta on ka Põhjamaade meistrivõistluste medalist Ladina-Ameerika tantsudes.

Pärast aktiivset tantsijakarjääri jätkas Kristina kohe treeneri ja kohtunikuna. Juba 17 aastat juhib ta oma tantsukooli nimega Danceland, mis tegutseb enamasti Sakus.

Kristina on õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafiat ja kehakultuuri. Kristinal kasvavad kodus 6-aastased kaksikud, kes samuti vaikselt oma esimesi tantsusamme teevad.

Ka „Tantsud tähtedega“ fännidele on Kristina tuttav, sest on osalenud saate tantsijatest enim – viiest hooajast neljal korral. Ta õpetas tantsima Aivar Riisalu, Rootsi suursaadiku ja suure rahva lemmiku Dag Harteliuse, Lauri Pedaja ning Andres Anvelti.

Kommentaarid puuduvad