Kadri Tali avaldas, milline valus mälestus on seotud tantsusaate esitusega: olen uhke, et julgen sellest rääkida!

kadri
Foto: TV3

Sel aasta “Tantsud tähtedega” saates osalenud Kadri Tali ja Mairold Millert vaatasid tagasi oma saate teekonnale ning reageerisid esitatud tantsudele.

Tantse vaadates tunnistas Kadri tantsutreener Mairoldile esimest korda, et teises saates esitatud aeglase fokstroti lauluga seob teda üks küllaltki valus mälestus minevikust. Kadri sõnul oli ta seepärast mõelnud isegi, et palub Mairoldil lugu vahetada. 

“See lugu on “Tahan olla öö” on mulle selles mõttes nagu igasuguseid tundeid äratav, et selle loo ma saatsin ühele inimesele, kes tähendas mulle selgelt rohkem kui sõpra. Kui neid sõnu jälgida, siis see laul ütleb väga palju – see on selline palve ja pöördumine,” meenutas Kadri. 

“Loodan, et sa leiad kellegi, kes on seda kõike väärt,” oli naine aga seepeale vastuseks saanud. 

Mairold oli väga üllatunud naise avalduse peale. “Ma peaksin ütlema, et oi palun vabandust, aga see on naljakas,” ei suutnud Mairold naeru tagasi hoida. 

“See on naljakas ja ma olen uhke, et julgen seda siin eetris öelda. Kui keegi ütleb sulle ”ei”, siis, kas sa nutad patja või teed sellest endale midagi viljakat. Mina otsustasin endale sellest teha kunsti,” tõdes Kadri. 

Mairold tunnistas, et nüüd vaatab ta seda tantsu hoopis teise pilguga. 

Vaata videost, kuidas Mairold ja Kadri oma tantsudele ja kohtunike kommentaaridele reageerisid: 

Kommentaarid puuduvad