Juss Haasma meenutas tantsusaate esitust: peale seda olin ma mitu päeva voodihaige

JUSS
Foto: TV3

“Tantsud tähtedega” saates osalenud Juss ja Kerstin meenutasid tantsunumbrit peale mida tantsutäht mitu päeva voodihaige oli ja lihaskrampide käes kannatas.

“Tantsud tähtedega” hooaeg hakkab TV3 eetris lõpule jõudma. Juba tuleval pühapäeval jõuab eetrisse suur finaalsaade, kus kroonitakse võitjad.

TV3.ee kutsus külla tänaseks tantsusaatest välja langenud tantsupaarid, et nad vaataksid oma tantsuteekonnale tagasi ja hindaksid enda esitusi. 

Juss ja Kerstin usuvad, et teise saates tantsitud samba on saate üks ägedamaid tantsunumbreid ja parimaid sambasid.

“Mitte keegi ei ole mind nii läbi sambatanud, kui Kerstin Kruuse seda tegi,” rääkis Juss ja tõdes, et peale teist saadet olid tal tõsised terviseprobleemid. Mehe sõnul vaevasid teda tugevad lihaskrambid ning ta oli mitu päeva voodihaige, sest keha ei kannatanud rohkem füüsilist koormust. 

Kerstini sõnul valis Juss nende samba tantsuks muusika ning tema ei olnud varem kuulnud Mati Nuude “Tantsi nii” laulust, mille järgi nad lõpuks samba tegid. 

Juss oli palunud Kerstini tantsuõpilastel Mati Nuude laulu järgi tantsida ning kuna see nägi nii lahe välja ja kõik naersid, siis otsustasidki nad humoorika esituse selle loo järgi teha. 

Küll aga ei nõustunud tantsutreener peakohtuniku kommentaariga, et Juss polnud tantsupõrandal mehelik ning oma tantsupartnerist üldse välja ei teinud. “Mina küll tundsin sinu tähelepanu tantsupõrandal,” tähendas Kerstin. 

“Ma sain nii palju head tagasisidet selle numbri kohta, isegi inimestelt, kellelt ma poleks head tagasisidet oodanud,” tõdes Juss. 

Vaata videost, kuidas reageerivad Juss ja Kerstin oma teistele tantsudele ning kohtunike kommentaaridele:

Kommentaarid puuduvad