Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet

Jüri Ratas üllatas oma tantsutreenerit armsa sõnumiga: mul on suur au!

Tantsud tähtedega
Foto: TV3

Selle sügise suursaate üks üllatuslikumaid osalejaid on kahtlemata poliitik Jüri Ratas, kelle puusakeerutusi ootame me ilmselt kõik. Tiheda trennigraafiku kõrval aga peab Ratas ka oma tööalaseid kohustusi täitma ja lendas selle raames Jaapanisse, kust saatis oma treenerile toreda tervituse.

Eile tähistati rahvusvahelist treenerite päeva ja selle puhul jagas Ratas sotsiaalmeedias kaadrit koos oma tantsusaate juhendaja Kristina Tarmetiga.

„Täna on rahvusvaheline treenerite päev. Minu elus ei ole olnud palju treenereid, kuid olen alati pidanud neid ka enda õpetajateks. Minu eluteele on jätnud sügava jälje korvpallitreener Robert Raamat, seda just oma tarkuse ja tasakaalukusega. Robert, Sa viisid OSK 78 poisid A-klassi Eesti meistriks, kellest paljud kuulusid ka Eesti noortekoondisesse. Veel enam, tänan Sind, et Sinu trennid ja elutõed valmistasid meid eluks ette ja on hoidnud meie tervist,“ kirjutas ta postituse juurde.

„Täna on mul suur au õppida uut spordiala, tantsimist, suurepärase treeneri Kristina Tarmeti käe all. Aitäh, Kristina selle huvitava teekonna eest!“ tänas ta oma tantsupartnerit.

Vaata ka esimest videot, mis Jüri ja Kristina tantsutrennis tehti!

Kommentaarid puuduvad

Tantsud tähtedega

toob teieni Freixenet