Greta ja Villem kohtuniku šokeerivast kommentaarist tantsusaates: see oli pisarakiskuja!

Greta ja VIllem
Foto: TV3

“Tantsud tähtedega” hooaeg hakkab TV3 eetris lõpule jõudma, sest juba tuleval pühapäeval jõuab eetrisse suur finaalsaade, kus kroonitakse võitjad. TV3.ee kutsus külla tänaseks tantsusaatest välja langenud tantsupaarid, et nad vaataksid oma tantsuteekonnale tagasi ja hindaksid enda esitusi. Lisaks räägivad paarid, kuidas tantsude ideed sündisid, mida arvavad nad kohtunike hinnangutest ja millised vahvad seiga juhtusid tantsude ettevalmistamisel proovides.

Esimesena käisid saates Greta ja Villem, kes pidid teekonna kahjuks katkestama vigastuse tõttu. 

Tantsupaari jaoks viimane saade oli kolmas saade, kus nad esitasid särtsaka ja vägeva tantsu pasodoobel. Selle tantsu ühe tõste ajal vigastas mees oma põlve väga tõsiselt.

“Alguses ma üldse ei saanud aru, mis juhtus,” tunnistas Villem, et ta tundis tugevat valu, kuid jätkus siiski vapralt tantsimist.

Vaadates koos tantsuvideot näitas tantsutreener Greta, mis tõstes valesti läks, et see õnnetult paarilise jaoks lõppes.

Kohtunike kommentaare kuulates tunnistas Greta, et Tanja ajas ta isegi nutma.

“Vot see oli tõeline pisarakiskuja. Ma üldse ei oodanud seda,” tõdes Greta selle peale, kui Tanja ütles, et on nende tõeline fänn.

“Kohtunikud peavad olema neutraalsed. Me puutume nendega küll saate ajal tihti kokku, aga ega nad siis sulle midagi ei ütle. Seepärast tuli see mulle suure üllatusena, et Tanja nii ütles,” meenutas Greta.

Vaata videot, et näha ja kuulda, kuidas sündisid nende lennukad tantsude ideed, millise saate tantsi ettevalmistusega tuli ette kõige enam probleeme ning miks ei saanud Greta ja Villem teises saates ühesugust kostüümi lubada.

Vaata Greta ja Villemi videot siit:

Kommentaarid puuduvad