Aivar Riisalu sai peale tantsusaadet ohtralt esinemispakkumisi: olen ka raha eest tantsinud

aivar
Foto: Kuvatõmmis

Esimesel hooajal “Tantsud tähtedega” saates osalenud Aivar Riisalu tuli pühapäeval uut hooaega stuudiosse kohapeale vaatama. Aivar meenutas saates osalemist ja rääkis, mida ta arvab oma kunagise tantsutreeneri praegusest tantsupartnerist – poliitik Jüri Ratasest.

Koos tantsutreeneri Kristina Tarmetiga (endine Tennokese) osales Aivar saates 2007. aastal. Kristina osaleb saates ka uuel hooajal olles tantsuõpetajaks Jüri Ratasele.

“Ma polnud elu sees teinud nii palju süsteemselt trenni, kui tollel (saate – toim) ajal, ja tulemus oli ikka päris ilus,” meenutas Aivar saates osalemist ning edukat saate teekonda. Kristin ja Aivar tantsisid

Aivari sõnul kutsuti neid veel mitmeid kuid pärast saadet Kristinaga erinevatele üritusele tantsunumbreid esitama. “Ma võin ausalt öelda, et olen ka raha eest tantsinud,” tõdes ta.

“Minuga jõudis ta (Kristina) kuuendasse saatesse, aga Jüriga…, ma arvan, et neil ei lähe nii hästi,” ennustas Aivar, kuidas tema Kristinal ning tema selle hooaja partneril võiks minna. “Mina olin ikka parem kui Jüri Ratas. Aga omadele peab pöialt hoidama, ma loodan, et neil läheb hästi.”

Vaata intervjuu Aivar Riisaluga videost:

Kommentaarid puuduvad