Lauljatar Sissi: noortel on puudu usku iseendasse

Kristina Mänd-Lakhiani ja Sissi
Kristina Mänd-Lakhiani ja Sissi

Suvistel Seitsmestel käisid külas Mindvalley kaasasutaja Kristina Mänd-Lakhiani ja nädalavahetusel Mindvalley üritusel laval ülesastuv muusik Sissi.

Üritus korraldati esmakordselt Eestis 2018. aastal. ”Meil on sel korral kohal uskumatult head esinejad, peod ja programm lastele, ehk selle krõbeda piletihinna sees on tegelikult väga palju,” räägib Mänd-Lakhiani.

Muusikut Sissit kõnetab eneseareng samuti. ”Ma olin 16-aastane, kui ma olin voodis väga haige ja mõtlesin, et kui ma keha kasutada ei saa, siis ma hakkan oma meelega tegelema. Sealt sai ka see väga pikk tee alguse,” rääkis Sissi.

Kuid juba sellel laupäeval, 23. juulil pakub tasuta Mindvalley noortepäev Eesti ja Ukraina noortele maailmakuulsaid inspiratsioonikõnelejaid.

Üritusele on oodatud nii siinsed 14-25-aastased noored kui Ukrainast Eestisse sõja eest pakku tulnud noorukid. Tihedas päevakavas esinevad noortele nii kohalikud inspiratsioonikõnelejad kui Mindvalley rahvusvaheliselt tuntud koolitajad. Sissi astub samuti seal laval üles ja peab oluliseks juhtida tähelepanu sellele, et noortel on puudu just usku iseendasse. ”Meid õpetatakse pidevalt, et keskenduksime sellele, mis on meie nõrgad kohad, selle asemel, et keskenduda sellele, kui imeline tervik sa oled,” lausus Sissi.

Vaata täispikka intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad