GALERII | Vaata, kes on need staarid, keda üllatatakse esimeses “Salalaulu” saates

Salalaul
Foto: Kalev Lilleorg

Esmakordselt jõuab Eesti televaatajate ette uus saade „Salalaul“, kus meie armastatud staaridel pole aimugi, kui erilised üllatused neid ees ootavad. Igas saates näeb mõnd lauljat, näitlejat, sportlast, poliitikut või mõnd kõigile tuntud inimest, kelle auks kõlavad muusikalised etteasted, mille on neile just spetsiaalselt saate jaoks ette valmistanud sõbrad, lähedased või hinnatud artistid.

Staarid ei tea, kes, miks, kuidas ja millise esitusega neid üllatab, kuid kindel on see, et iga salalaul toob ilmsiks mõne südantsoojendava loo, austusavalduse või liigutava taaskohtumise.

„Salalaul“ on tõeliselt võimas ja emotsionaalne suursaade, mis põhineb maailmas tuntud formaadil „The Secret Song“. Saade “La Chanson Secrète” on aastaid olnud ülimalt armastatud Prantsusmaal, kus sel on olnud rekordilised vaatajanumbrid. Kuid näiteks ka Soomes on „Laulu Rakkaudelle“ üks viimaste aastate kõige populaarsemaid.

„Salalaulu“ stuudios, otse publiku silme ees, on spetsiaalne lava, mille keskel asub tool. Just sellele, pimendatud stuudio valgusvihku seatud toolile pannakse igas saates istuma tuntud inimesi, kel pole õrna aimugi, mis sealsamas kohe juhtuma hakkab. Staar istub toolil, süda ärevusest põksumas, peopesad higised ja peas keerlemas küsimused: „Mis siin toimub? Milleks ma peaksin valmis olema? Kes mind üllatada soovib? Aga äkki ma ei üllatugi? Miks ma üldse tulin? Millal see kõik juba algab?“

Staari pimestavad talle suunatud valguskiired ning ta ei näe inimesi, kes temast vaid mõne meetri kaugusel teisele poole valgusmüüri hiilivad, et neile armsat saatekangelast üllatama valmistuda. Ühtäkki valguskiired pöörduvad, kõlavad esimesed taktid tuttavast laulust ning kottpimedus kaob, et maad anda maagilistele minutitele, kus staarile väga erilise tähendusega laul vallandab uskumatu mälestuste ja emotsioonidetulva. Kui kõige lõpuks astuvad lavale ka ammused sõbrad, on taaskohtumised nii liigutavad, et õnne- ja tänupisarad voolavad nii staaril, üllatajatel, saatepublikul kui ka vaatajatel kodudes. Kõigi süda ja hind valguvad täis suurt soojust ja rõõmu inimeste, suhete, ühiste mälestuste, loomingu ja elu üle.

Vaata galeriist, kes on need staarid, keda esimeses “Salalaulu” saates üllatatakse!

“Salalaul” on TV3s juba sellel pühapäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad