Poissmehed, jookske! Brigitte Susanne Hunt hakkab telesarjas „Vallaline kaunitar“ abikaasat otsima

Brigitte Susanne Hunt.
foto: pressimaterjal

Esmakordselt jõuab Eestisse maailmakuulus telesari „Vallaline kaunitar“, kus otse TV3 vaatajate ees saab elu armastust otsivaks printsessiks särav, nutikas, kaunis, ettevõtlik, seksikas ja veel vallaline Brigitte Susanne Hunt. Just nüüd on kõigil peigmehekandidaatidel võimalus endast teada anda, sest BSH süda on avatud.

„Ootan oma südant võitma inimest, kellega saaksin nii lõputult naerda ja lõbutseda kui ka kõigest koos üle saada ning armas ja rahulik olla – nagu ma ju tegelikult suurema osa ajast olengi,“ kirjeldab „Vallalise kaunitari“ kangelanna Brigitte Susanne Hunt.

TV3 Grupp Eesti tegevjuhi Signe Suure kinnitusel on „Vallalise kaunitari” puhul tegemist suure formaadiga, mis on vallutanud vaatajate südameid kogu maailmas ning nüüd jõuab esmakordselt tele-ekraanile TV3 vahendusel ka Eestis. „Kindlasti on tulemas põnev, kaasahaarav ja romantiline hooaeg. Armastust ja kaaslast kogu eluks hakkab otsima särav vallaline kaunitar, kes ei jäta külmaks ühtki televaatajat ega ka tulevast printsi,“ lisab Suur.

Brigitte Susanne Hunt tunnistab, et sarjas osalemist on talle varemgi pakutud, ent siis soovis ta keskenduda muule ega olnud veel valmis end kellelegi avama. „Tänaseks pole ma leidnud kedagi, kellega päriselt sobiksin ning nii saabki minust ametlikult vallaline kaunitar. Teen seda oma fännide ja oma perekonna ees, kes on mulle juba kõik muu, millest ma eales olen unistanud, andnud. Teen seda koos teletootjaga RUUT telekanalis TV3, kus on samuti mu süda. Mis lõpuks saab? Kindlasti saan unustamatu kogemuse ja uusi sõpru kogu eluks,“ selgitab Brigitte Susanne Hunt.

Teletooja RUUT peaprodutsendi Kaupo Karelsoni sõnul näitab „Vallalise kaunitari“ kogemus mujal riikides, et nii mõnelgi juhul on sarjast leitud armastusest saanud õnnelik ja vastupidav abieluliit. „Brigitte Susanne Hunt on Eestis väga hästi tuntud, teatakse ka seda, et suhterindel pole tal liiga hästi läinud. „Vallalise kaunitari“ saadet saab teha vaid nii, et peakangelannal on siiras soov leida armastus ja inimene enda kõrvale – Brigittel on see soov päriselt olemas,“ kinnitab Karelson.

„Vallaline kaunitar“ (The Bachelorette) on maailmakuulus teleformaat, mis annab vallalisele naisele võimaluse otse telekaamerate ees abikaasa leida.

Brigitte Susanne Hundi südant võita soovivad noormehed on oodatud endast teada andma TV3 lehel.

KANDIDEERI SAATESSE SIIN!

Vaata ka saate treilerit!

Kommentaarid puuduvad