Naabrist parema

toob teieni Inbank

Tüli majas? Maribel Vääna eelmisest saatejuhist Keili Sükijainenist: ma väga ei meeldi talle

Maribel Vääna ja Kelili Sükijainen
Maribel Vääna ja Kelili Sükijainen — FOTO: TV3 kollaaž

“Naabrist parema” värskeim saatejuht ja lauljatar Maribel Vääna käis külas Delfi taskuhäälingusaates „Bitch“, kus tuli jutuks ka tema eelkäija Keili Sükijainen. Temast rääkides muutusid Brigitte Susanne Hunt ja Vääna aga vägagi kriitiliseks.

“Naabrist parema” saadet juhtis mitu hooaega koos Alari Kivisaarega Keili Sükijainen, ent oli pärast seda, kui viimane Kanal 2le saateid tootma hakkas, asendati ta Maribel Väänaga.

Brigitte uuris Maribeli käest, kuidas suhtub tema eelkäija Sükijainen sellesse, et lauljatar „Naabrist paremat“ juhtima asus. Vääna tõdes, et mitte just positiivselt. „Ma pole temaga kunagi [eriti] suhelnud, aga nii palju, kui ma temaga suhelnud olen, siis ma väga ei meeldi talle,“ ütles Vääna.

Hundile ei tulnud see erilise üllatusena ja irooniliselt küsis ta: „Oota, mis asja!? Keili Sükijainenile ei meeldi naine, kes on ilus, julge… Oota, mul on mingi kogemus, et kellelgi oli veel. Kes see olla võis?“ hakkas Hunt naerma, vihjates endale.

Hunt viis seepeale jutu tagasi Sükijaineni juurde ja mõtiskles edasi, et miks „Südamesoovi“ saatejuhile ilusad ja julged naised ei meeldi. „Ma ei tea ka. Ta käis meil eelmine hooaeg [saates], meil oli üks hindamine, kus Keili kutsuti ka platsile, ja siis ta oli nagu… Ma ei tea,“ avaldas Vääna.

See jäi silma ka Sükijainelile endale, kes tegi seepeale sotsiaalmeedias story ning lükkas kõik Vääna ja Hundi öeldu ümber. “Armas Maribel Vääna, mul pole siiralt kunagi sinu vastu miskit olnud,“ kirjutas Keili oma Instagrami loos.

„Ainult rõõm oli näha, et noored tublid tegijad hakkavad nii ägedaid saateid tegema nagu seda on „Naabrist parem“. Seal oli ju üks mu lemmiktiime nii et parim koht, kus alustada,“ kirjutas naine ja lisas, et lahkus saatest vaid seetõttu, et Kanal 2s „Südamesoovi“ juhtida. „Mõlemas kanalis korraga olla ei saa.“

Sükijainen lisas ka, et ta vaatas suure imetlusega, kuidas Maribel eelmise hooaja finaalis laulis ja otsesaadet juhtis ning lisas, et tema ei suudaks seda kunagi. „Ainult respekt ja pane sama tublilt edasi.“

Keili Instagrami lugu
Keili Instagrami lugu — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Mida Maribel enda eelkäija avalikust postitusest arvab? Lauljatar ütles Õhtulehele, et Keili temaga isiklikult ühendust ei võtnud. “Tore, et ta härjal sarvist võttis ja ennast jälle ingliks tegi.”

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank