Naabrist parema

toob teieni Inbank

Tohoh! Alari Kivisaar andis noore kaassaatejuhi tööle ausa hinnangu

naabrist parem
Foto: Silver Siilak

Eile jõudis lõpule saate “Naabrist parem” kümnes hooaeg. Juubelihooajal said televaatajad näha uut saatejuhtide duot. Nimelt tegi Alari Kivisaare kõrval oma esimese saatejuhidebüüdi lauljanna Maribel Vääna, kes mehe hinnangul sai oma ülesandega suurepäraselt hakkama.

Veel mõned kuud tagasi enne saate algust lubas aastatepikkuse saatejuhtimise kogemusega Alari uue saatejuhi Maribeli korralikult välja koolitada. Tänasel päeval tõdeb mees, et seatud eesmärk sai täidetud.

“Maribel on väga tore ja väga hea ja arvestades seda, et see oli tema esimene saate juhtimine… Ma imetlen tema julgust hüpata pea ees sellisesse projekti,” kiitis Alari kaassaatejuhti. “Finaalsaates ületas ta end täielikult. Ta pani nagu väikene jumal,” kirjeldas Alari.

“Alari oli mu kõige suurem õpetaja üldse elus siiani,” tõdes Maribel. Naise sõnul on ta väga tänulik võimaluse eest, mis talle anti ning tänab Alarit ja kogu saatetiimi südamest. “Kogemus terveks eluks,” ütles Maribel.

Mõlemad saatejuhid nõustuvad, et nende omavaheline klapp oli väga hea ning võiksid ka tulevikus koostööd teha.”Ma arvan, et meie keemiat nägid ka õiged inimesed ning eks näis,” ütles Maribel.

Lauljanna teatas lustlikult, et tal poleks ka selle vastu midagi, kui Alari teda kitarril saadaks või tantsutüdrukuks Eesti laulule tuleks.

Vaata intervjuust, kuidas saatejuhid võitjapaariga rahule jäid ning mis neil koos töötades probleeme tekitas:

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank