Naabrist parema

toob teieni Inbank

Tõeline pisarakiskuja! ”Naabrist parema” võistluspaari pani konkurentide kink lausa nutma

''Naabrist parema'' osaleja Maria
''Naabrist parema'' osaleja Maria — FOTO: Kuvatõmmis videost

Käes on hetk, kus majad ongi valmis. Vägev lõpuspurt on tehtud, konteineritest on saanud ilusad kodud. Tänases osas näeme ka seda, et ”Naabrist parema” võistluspaari pani konkurentide kink lausa nutma.

Magistrikraadi omandav Cathy Vivien ja üliõpilane Marten on Sportlased, kes mängivad aktiivselt curlingut ning on teel olümpiale. Saates olles said nad väga headeks sõpradeks Maakatega, kelleks on üliõpilane ja noorsootöötaja Maria ja torumees Erkki.

Kuna Sportlased on minemas peagi Itaaliasse, siis tõid nad saate lõpus sõpradele kingikorvi, mille sisu on päris just Lõuna-Euroopast. ”Kuna Itaalia on teema ja me varsti lähme sinna, siis tõime teile natuke toorainet ka. Põhi on olemas pasta jaoks, aga ülejäänu saate juurde valida,” ütles Cathy ja lisas juurde, et ta poleks uskunud, et saatest, kus kõik on konkurendid, on võimalik leida endale nii ägedad sõbrad.

”Naabrist parem” on TV3 eetris juba täna kell 21.00.

Vaata emotsionaalset hetke ka lähemalt videost.

Tule osale suures “Naabrist parema” mängus ja vali oma lemmikpaar! Sul on võimalus võita uhke Electroluxi varstolmuimeja! MÄNGI SIIN!

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank