Naabrist parema

toob teieni Inbank

Tohoh! ”Naabrist parema” Cathy ja Marten avaldasid saladuse: plaan on selline, kui võidame

Välja on tulnud esimene episood ”Reaalsuskontrollist”, kus pannakse proovile ”Naabrist parema” paarid ja vaadatakse, kas nende suhe on võimalik erinevate küsimustega proovile panna. Kui mäng lõppeb viigiga, siis näitab seda, et tiimi kooslus on tugev.

Esimesena astuvad võistlustulle sportlased, ehk siis Cathy ja Marten. Magistrikraadi omandav Cathy Vivien (23) ja üliõpilane Marten (24) on mängivad aktiivselt curlingut ning on teel olümpiale.

Paar on koos olnud kaks aastat ja mõlemad tõdevad, et on on ajapikku oma suhet kasvatanud ja seega on nad selles praegu tugevamad kui kunagi varem. Esimese ülesandena pidid nad kirjutama, millal on nende suhte aastapäev, mis läks mõlemil täppi.

Paar pidi vastama, milline on nende lemmik värv. Mõlemad kirjutasid tahvlile rohelise, kuid Cathy põhjendas, et tegelikult on tema lemmikuks siiski kollane. ”Sa ei saanud punkti. Ma mõistan aru, kust see roheline tuli, kuna see on ehitusega teemaks, aga tea oma südames, et panid õiges vastuse,” sõnas ta oma kaaslasele. 

Lemmikule söögile vastust kirjutades sõnasid Cathy ja Marten, et sellele vastamine on lihtne. ”Meil ei ole eriti aega praegu süüa, aga kui me sööme, siis seda, mis meil tahvlil kirjas on,” ütlevad mõlemad salapäraselt. Selleks on pasta, mis on just mõlemi lemmik toit. Ühtlasi avaldasid nad, et tahavad kolida Itaaliasse. ”Tõesti selline plaan on, kui võidame,” sõnasid nad.

Vaata ”Reaalsuskontrolli” sportlastega lähemalt videost.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank