Naabrist parema

toob teieni Inbank

Pikaaegne unistus täitus! Sisulooja Karl-Gustav Kurn tuli välja oma saatega

"Reaalsuskontrolli" saatejuht Karl-Gustav Kurn — FOTO: TV3

Armastatud sisulooja Karl-Gustav Kurn, kes on TV3 vaatajatele eelkõige tuntud kui saate “Kõige parem kaaslane” võitja, tuli välja oma esimese saatega “Reaalsuskontroll”.

Noor ja andeks sisulooja Karl-Gustav on juba aastaid loonud oma YouTube’i kanalile videosid, teinud kümneid ja kümneid koostöid tuntud firmadega ning lavastanud ka oma lühifilmi.

Noorte poolt armastatud sisulooja tunnistab, et jõudis eelmisel aastal oma eluga punkti, kus ta mõtles, et paneb ameti maha. “Ma olin kuidagi läbipõlenud ja ideede puuduses,” tunnistab sisulooja. 

Elu läks aga teisiti. Tänaseks toodab ta rohkem sisu kui kunagi varem ning teeb asju, millest ta kunagi vaid unistas. Hetkel on tema jaoks üks suuremaid ja olulisemaid projekte tema päris esimene saatesari TV3 portaalis.

“TV3 portaalis toodan saatesarja “Reaalsuskontroll”. See on suunatud saate “Naabrist parema” osalejatele, kus siis paarid tulevad ja panevad oma suhte proovile. See saade on minu kirjutatud ja juhitud ning mis on nagu ülimalt lahe, et ma saan lisaks ka produtsendi ametit katsetada,” rääkis Karl-Gustav. 

Sisulooja tõdes, et veebisaate idee väljamõtlemine ei olnud tema jaoks keeruline. “Kuna inimesi huvitavad suhted, siis oleks patt jätta nende paaride suhted tähelepanuta. Siis mul tuligi idee panna nende inimeste suhe seal saates proovile, aga seda lõbusas ja meelelahutuslikus võtmes,” ütles ta. 

Karl-Gustav usub, et “Reaalsuskontrollist” saab iga vaataja kaasa võtta midagi õpetlikku, mida oma suhtes paremini teha. 

Praeguseks on väljas juba kaks saadet ning tuleval teisipäeval tuleb välja juba uus osa järgmise paariga.

Noormees avaldas, et tegelikult on ta hetkel TV3 portaalile tootmas veel ka teist saadet. “Las see jääda üllatuseks,” jättis sisulooja täpsemad detailid saate kohta avaldamata.

Lisaks saadete produktseerimisele ja juhtimisele teeb Karl-Gustav ka oma podcasti “Kurnav teema”. “Ma tahtsin panna ennast proovile ja kuna ma tahan tulevikus olla raadiosaatejuht,” ütles noormees.

Ehkki nooremehel on päevad tihedalt töid ja tegemisi täis ning puhkamiseks eriti aega ei jöö, siis on ta õnnelik, et saab teha asju, mis on tema kireks.

“Mu unistus ongi olnud töötada meediamaastikul ning teha seal palju erinevaid asju nagu raadiosaadete juhtimine, tele- ja veebisaadete tootmine ja juhtimine. Praegu ma ju saangi juba väga mitmeid asju teha ja ma olen selle üle nii õnnelik!” ütles Karl-Gustav.

Sisulooja teatas ka, et viibib tegelikult viimaseid kuid Eestis, sest sügiseks on tal juba uued plaanid. “Sügisel ma peaks minema Tamperele õppima produtseerimist ja stsenaariumi kirjutamist,” tähendas Karl-Gustav, et plaanib minna oma oskusi täiendama, et temast saaks oma ala parim.

Vaata “Reaalsuskontrolli” esimest saadet siit:

Karl-Gustavi saatesarja “Reaalsuskontrolli” teisi saateid saab vaadata TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank