Naabrist parema

toob teieni Inbank

“Naabrist parema” osalejad Erkki ja Maria lapse saamisest: oleme seda koguaeg edasi lükanud, sest…

"Reaalsuskontrolli" läbivad Erkki ja Maria — FOTO: TV3

Väljas on kolmas episood ”Reaalsuskontrollist”, kus pannakse proovile ”Naabrist parema” paarid ja vaadatakse, kas nende suhet on võimalik erinevate küsimustega proovile panna. Kolmanda läbivad katse Erkki ja Maria.

Üliõpilane ja noorsootöötaja Maria (21) ja torumees Erkki (25) on naabrist paremaks kandideerimas juba teist korda. Eelmisel hooajal võtmemängus napilt välja jäänud paar on terve aasta oma plaane ja oskuski täiendanud ning unistus oma kodust on vaid kasvanud. Aasta aega võiduplaani haudumist lööb žüriil suu lahti juba esimeses saates, kui kohale tullakse tõeliselt professionaalse joonisega, mis teeb silmad ette ka Eesti mainekamatele arhitektidele.

Praktilise meelega paar on osav (Maria on kohaliku korvpallimeeskonna Tere Kadrina Karud tantsutüdruk) ega karda hunti ja tonti. Tõelise maakana on Erkki talitanud kõikvõimalikke elukaid ning ei jää hätta ka spordis.  Ta  elab oma hulljulgust välja nii kossu- kui ka bowlingupallidega žongleerides ning nüüd hakkab noor maamees vihast rammu välja elama metallkonteineril, millele plaanitakse oma päris esimese kodu hing sisse puhuda. 

“Reaalsuskontrollis” küsitakse mõlema paarilise käest küsimus teise kohta ja kes õiget vastust teab, teenib punkti.

Küsimuse peale, mis oli kummagi esimene unelmate amet, kumbki punkti ei saanud – Erkki tahtis saada politseinikuks ja Maria hoopis tantsijaks. Praegu aga unistab Maria sotsiaalametniku tööst. “Mina tahan saada… isaks!” ütleb Erkki. Paar on seda omakeskis ka arutanud, ent pn seda mõtet siiani edasi lükanud, sest enne oma kodu olemasolu ei soovi nad sellega kiirustada.

Ka kummagi lemmiksööki ei teadnud noored pakkuda! Kuigi mõlemil oli kirjas pasta, pakkus Maria Erkki lemmikuks praemuna ja Erkki arvas, et Maria lemmik võiks olla sushi. “Alles valentinipäeval ma küsisin, et ma teeksin su lemmiktoit ja sa ütlesid praemuna! Ma veel ütlesin, et vapsjee lihtne,” naerab Maria.

Vaata lähemalt videost, kes ”Reaalsuskontrolli” võitis ja mis on need omadused, mis neid teineteise juures kõige enim närvi ajavad!

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank