Naabrist parema

toob teieni Inbank

Nutikile muutis “Naabrist parema” osaliste akna televiisoriks

Sisuturundus

nutikile
Nutiklaas.ee

Naabrist parema 2023. aasta hooajal sai mitu konteinerkodu kaetud nutikilega, mis tõi kaasa põnevat kasutusmugavust ja mitmeid praktilisi eeliseid. Sisuloojatele paigaldati nutikile kuusnurksele aknale, samal ajal kui Sportlased said nutikile elutoa aknale. Miks neid lahendusi vajati? Peamiselt privaatsuse ja päikesevalguse kontrolli pärast.

Nutikile on võimalik paigaldada iga kuju ja suurusega olemasolevatele klaaspindadele, nii uutele kui vanadele. Kaabeldus on nutikalt peidetud aknaraami, aknaliistude ning põrandaliistude alla, viies kaabli lähima pistikuni. Tulemuseks on täiesti nähtamatud juhtmed ning selliste töödega saab Nutiklaasi meeskond hakkama ka tagantjärele, sest tihtipeale tekibki vajadus Nutikile soetada alles hiljem.

nutikile
Nutiklaas.ee

Sisuloojatele paigaldati piimjas toonis nutikile, mis võimaldab neil akna läbipaistvust
reguleerida seinalüliti ja kaugjuhtimispuldi abil. Lisaks privaatsusele pakub nutikile
magamistoas kaitset UV-kiirguse, terava päikesevalguse ja liigse kuumuse eest. Ehituse ajal kasutasid Sisuloojad seda ka tahvlina, kuhu sai joonistada ja kirjutada tavalise tahvlimarkeriga. Nüüd saavad nad kasutada projektorit, et kuvada aknale pilte ja videoid ning muuta aken praktiliselt televiisoriks.

Sportlased said enda elutoa aknale Supernutikile, mis pakub mitmeid lisafunktsioone. Nad saavad läbipaistvust juhtida kümne sentimeetri kaupa. Näiteks võivad nad akna osaliselt katta, jättes ülemise osa nähtavaks, kuid alumisest osast saab läbipaistmatu. Terava päikesevalguse korral saavad nad muuta läbipaistmatuks just selle osa aknast, kust päike kõige intensiivsemalt sisse paistab. Lisaks asuvad nutikile läheduses ka esik ja kontorilaud, kus saab seda kasutada tahvlimarkeriga märkmete tegemiseks ja joonistamiseks. Ühe klikiga saavad Sportlased muuta oma akna läbipaistmatuks ning nautida kolme ruutmeetri suurust tahvlipinda. Selle elutoa praktilisuse eest said Sportlased Cathy ja Marten isegi kuldse roseti! Uuri rohkem “SIIT”!

Kui soovid ka oma kodu või kontoriaknaid nutitelefonist kontrollida, muutes need kiiresti privaatseks või läbipaistvaks, siis uuri lähemalt www.tutvu.nutiklaas.ee või helista +372 5400 5080.

nutikile
Nutiklaas.ee meeskond — FOTO: Nutiklaas.ee

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank