“Naabrist parema” osalejad soetasid endale oma esimese kodu: me ei kahelnud kordagi!

“Naabrist parema” eelmise hooaja osalejad Kasekesed ehk Kertu ja Madis jagasid oma sotsiaalmeedias, et on nüüdsest õnnelikud korteriomanikud.

Noored jagasid oma koduostmise teekonda enda sotsiaalmeedias. “Ausalt see kõik tundub nii uskumatu. Mäletan, kuidas alles Novembris tundus see kõik veel kättesaamatus kauguses,” algab postitus.

Oma kodust on noored juba kaua unistanud, aga tõsisemalt võeti plaan ette eelmisel aastal mis tähendas ka kõvasti kokkuhoidmist ja palju tööd. “Kinnisvaral hoidsime pidevalt silma peal, aga päriselt kortereid vaatama läksime alles aasta alguses. Esialgu oli plaanis võtta korter, mis oleks vajanud palju hoolt ja armastust. Põhimõtteliselt oleksime pidanud iga vaba hetk seal ehitama, aga miski ütles meile, et aeg ei ole veel õige,” kirjeldavad nad kodu otsimise protsessi.

“Seega panime kodu otsingud paariks kuuks pausile kuni leidsime väga hea pakkumise meie unistuste korterile. Päev enne kui korterit vaatama pidime minema öeldi meile, et see korter on nüüdseks broneeritud, ja hakkas jälle tunduma, et juu siis ei ole see kodu värk ikka meile veel ette nähtud,” meenutavad nad.

Saatuse tahtel aga vabanes samas majas teine korter ning neile anti võimalus sellega tutvust teha. “Kas tead seda tunnet kui teed midagi ja tunned, et see on see? Just seda tunned tundsimegi kui me sinna korterisse astusime. Me ei kahelnud kordagi,” õhkavad nad.

“Loo moraal kõik läheb nii nagu minema peab!” kirjutavad nad lõpetuseks.

Vaata videost Kertu ja Madise teekonda oma koduni!

Kertu-Liis Haukka ja Madis Kask – elamuste pakkujad Kasekesed

Kertu ja Madis on noored armunud, kes abiellusid ning seda lausa saate võtete ajal.
Koos on olnud nad juba hetkest, mil Kertu esimest korda Madise kodu uksest sisse astus. „Tuli jutuks, et mul oleks vaja Tallinnasse kolida, Madis pakkus lahkelt paariks ööks oma korteri välja. Ta andis sõrme ja ma võtsin käe ning enam ära ei läinudki,” rääkis Kertu. Oma suurimaks tugevuseks peavad Kasekesed seda, et nad oleks justkui loodud üksteisega koostööd tegema.

Vaata “Naabrist parema” eelmist hooaega Go3-st!

Kommentaarid puuduvad