Naabrist parema

toob teieni Inbank

“Naabrist parema” finaali eel: osalised on närvis ja magamata

Naabrist parema
Foto: TV3

Täna õhtul selgub, kes võidab TV3 ja Inbanki koostöös valmiva sarja „Naabrist parem“ juubelihooaja. TV3 otse-eetris algab kell 21.35 finaal, kus osalejate saatus on televaatajate kätes. Pinge on ülisuur, sest vaid üks paar saab oma kätega ehitatud maja päriseks endale.

Neli osalejapaari on valmis, et esitleda maju, mis valmisid kahest merekonteinerist ning läbisid täieliku muutuse Tallinna Lauluväljakul paiknenud ehitusplatsil. Lauluväljaku juht Urmo Saareoja tunneb heameelt, et „Naabrist parema” juubelihooaja võttepaigaks sai just Tallinna Lauluväljak. „Endiselt on Lauluväljak mitmekülgne paik – suudame võõrustada mitmeid tele- ja filmiproduktsioone üheaegselt ning sealjuures saavad tõrgeteta toimuda ka avalikud üritused,” ütles ta. „Loodan, et sarja osalejad ja püsivaatajad said ka Lauluväljaku kohta uusi teadmisi ning leiavad ikka ja jälle siia tee,“ lisas Saareoja.

Tänaseks TV3 otse-eetris toimuvaks otsustavaks lõpuhääletuseks on valmis Kertu ja Madis, Johanna ja Reio, Sigrid ja Katariina ning Kirke ja Ander. Ärevus enne finaali on suur ning mitmel neist on selja taga suure närvipinge tõttu magamata öö.

Hääletusnumbrid on järgmised:

Johanna ja Reio – 9007301

Kirke ja Ander – 9007302

Kertu ja Madis – 9007303

Sigrid ja Katariina – 9007304

Kertu-Liis Haukka ja Madis Kask: elamuste pakkujad Kasekesed

Kertu ja Madis on noored armunud, kes abiellusid sarja võtete ajal. Endi suurimaks tugevuseks peavad Kasekesed seda, et nad oleks justkui loodud üksteisega koostööd tegema. Saatesse kandideerimine oli Kertu õhutusel tehtud julgustükk. Kummalgi paarilisel polnud aimugi, mis imeloom see ehitus võiks olla. „Naabrist parema“ saates ehitasid nad tätoveerimissalongi, sest Kertu puutub selle valdkonnaga väga tihedalt kokku.

Johanna Nõupuu ja Reio Moor: perekond püsimatud

Johanna ja Reio on paar juba kaheksa aastat ning vahva pisipoja vanemad. Johanna ja Reio armastavad kõike koos teha ja nende pere motoks on „go with the flow” ehk vooluga minnakse kaasa ning kõik uued põnevad plaanid võetakse pikemalt mõtlemata ette ja vaadatakse jooksvalt, kuidas need siis lõpuks päriselt ära teha. „Naabrist parema“ saates ehitasid nad saunamaja.

Sigrid Ojavee ja Katariina Peksar: seiklushimulised sõltumatud itinaised

Parimad sõbrannad ja vinged IT-naised Sigrid ja Katariina on koos tegutsenud ning üksteist tasakaalustanud juba üle kümne aasta. Sigrid tegutseb kiiresti ja Katariina mõtleb läbi – nii saabki kõik tehtud! Kiire tööeluga harjunud sõbrannad ehitasid „Naabrist parema“ saates endile majakese, kus lõõgastuda ja uut energiat koguda ehk luua endale „läbipõlejate retreati”, kuhu oleks hea vahel argipäeva eest põgeneda.

Kirke ja Ander Tālu: kõigutamatud maakad

Väike-Maarjast pärit noor abielupaar on samaaegselt nii krutskeid täis kunstiinimesed kui ka pragmaatilised planeerijad. Seejuures on neil plaan alati detailselt paigas. Korterite renoveerimine on Talude peamine hobi juba viimased paar aastat. „Naabrist parem“ saates valmis neil ööbimisvõimalusega suveköök, kus oma tulevase maja renoveerimise ajal elada ja hiljem sõpru võõrustada. 

Tule ja anna hääl oma lemmikpaari poolt ka meie portaalis!

„Naabrist parem“ suur finaal-otsesaade algab TV3s täna kell 21.35.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank