Naabrist parema

toob teieni Inbank

Juba täna! “Naabrist parema” konteinerkodu võitja kroonitakse suures finaalis

Naabrist parem
Foto: TV3

Juba aasta algusest on TV3 ja Inbanki koostöös valmiva sarja „Naabrist parem“ neli osalejapaari Lauluväljaku ehitusplatsil hoolsalt toimetanud, et kahest merekonteinerist endale kodu luua. Nüüd on meisterdamine lõpusirgele jõudnud ning homme õhtul ootab võistlejaid otsustav finaal, kus selgub, kes saab oma kätega ehitatud maja endale. Võitja valivad televaatajad otsesaate ajal toimuval hääletusel.

Nüüdseks on kõik võistlejad läbi naeru ja pisarate esialgsetest tühjadest ja ilmetutest merekonteineritest uhked ehitised meisterdanud, igaüks neist erineva stiili ja otstarbega. Seda, et tulemused on tõepoolest pilkupüüdvad ja uhked, tunnistasid ka kõik saatesarja fännid, kes 7.mail  Lauluväljaku ehitusplatsil toimunud avatud uste päeva külastasid. Oma silmaga sai maju lähemalt uudistada ja ka osalejatega vestelda. Näiteks Kirke ja Anderi puhul pälvis fännide erilise imetluse õdus katusealune terrass, mille söögilaua kohal särab kaunis lühter. Kertut ja Madist kiideti kunstilise lähenemise ja oskusliku ruumikasutuse eest – nimelt tunduvat kõik päriselus palju suurem kui eetrist. Johanna ja Reio majja sisenedes tekkis vaimustus hubasest kodutundest ja mõnusast saunalõhnast. Sigridi ja Katariina pesa nähes oldi aga üllatunud, kui kauni kodu on need kaks naist oma kätega valmis ehitanud.

„Naabrist parema“ saatejuhil Maribel Väänal on kõigi osalejate jaoks vaid kiidusõnad varuks ning iga paari tehtud töö osas toob ta välja omad lemmikdetailid. „Mulle meeldib Reio ja Johanna geniaalne idee panna majja vann ning teha eriline saunaosa ja megasuur vannituba. Kasekesed ehk Kertu ja Madis on sel hooajal kõige kunstilisemad inimesed ning tõstan esile sisekujunduse lahendust ja ühe konteineri välisseinale loodud graffitit. Kirke ja Anderi puhul meeldib saate ajaloos esmakordne idee ühendada kaks konteinerit katusega, mille alla tekib terrass. Tüdrukud Sigrid ja Katariina on väga hästi hakkama saanud ning nende kodu juures on mulle kõige sümpaatsem mõnus välisala,“ kirjeldab Maribel.

„Naabrist parem“ suur finaal Alari Kivisaare ja Maribel Vääna juhtimisel alustab TV3 otse-eetris homme kell 21.35.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank