Naabrist parema

toob teieni Inbank

GALERII|”Naabrist parem” avas fännidele uksed! Vaata, milline melu valitses kohapeal

''Naabrist parema'' osalejad
''Naabrist parema'' osalejad — FOTO: Kalev Lilleorg

Täna avanes TV3 värvika ehitussarja „Naabrist parem“ fännidel võimalus oma silmaga uudistada seni vaid tele-eetris nähtud maju, mis on osalejate poolt merekonteineritest imelisteks kodudeks ehitatud.

Suured ja väikesed fännid, kes täna Ülemiste Citys asuvale „Naabrist parema“ võtteplatsile kogunesid, olid nähtust vaimustatud. Kiideti nutikaid ehitus- ja sisustuslahendusi, osalejate ettevõtlikkust ja imestati, et vaid kahest pealtnäha kitsukesest merekonteinerist on võimalik luua tõeliselt ruumikat ja mugavat elamist.

Kõik osalejad olid uudistajatega kohtumiseks eriliselt valmistunud – jagati fännipostereid, kleepse, šokolaade ning pakuti endi valmistatud torti, pirukaid ja rabarberikooki. Lisaks rõõmustasid rahvast üllatused Inbankilt ja Fazerilt ning Paluligi tasuta kohvibaar. Eriti meeldisid fännidele Maakate avar elamine, Linnaste mängutuba lastele, Sportlaste vannituba, Sisuloojate nutiklaasiga aken ja majade juurde rajatud terrassid.

„Oma silm on kuningas ja siin saab ise kõike vaadata, uurida, katsuda – eks sellest ka suur huvi,“ märkis „Naabrist parema“ üks saatejuhtidest Alari Kivisaar, kes samuti fännidest ümbritsetud oli. Kivisaar lisas, et hooaeg pole osalejatele olnud just kergemate killast: „Tänaseks on ehitusmured minevik, kõik on rõõmsad, majad on valmis, aga see, mis siin vahepeal toimus – see oli naabrite jaoks ikka põrgu.

Eks tegemist on ju ehitussaatega ja ehituse juurde kuulub alati ka draama,“ täpsustas Kivisaar. Võistlejadki tunnistasid, et kodude valmimine ehitustööde, argielu ja konkurentsi tingimuses on olnud paras katsumus ning heameel on tõdeda, et kogu vaev on kandnud vilja; nüüd jääb üle vaid 31. mail toimuvat finaali oodata, kus televaatajate hääletusel selgub otse-eetris võitja, kes saab oma kätega loodud kodu endale.

Avatud uste päeva melust saab osa www.tv3.ee ja tänaõhtuste „Seitsmeste uudiste“ vahendusel.

„Naabrist parem“ on TV3s kolmapäeviti kell 21.00.

Vaata kogu pildigaleriid lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank