Naabrist parema

toob teieni Inbank

Galerii! Vaata, mis toimus “Naabrist parema” pressipäeval

''Naabrist parema'' osalised
''Naabrist parema'' osalised — FOTO: Kalev Lilleorg

Ehitussari “Naabrist parem” alustab taas. TV3 ja sarja toetaja Inbank esitlesid uusi osalejapaare otse ehitusplatsil, kus merekonteineritest hakkavad kodu ehitama Maakad, Sisuloojad, Sportlased ja Linnased.

Kahest merekonteinerist loovad tänu erilistele ideedele ja tublile teostusele mõnusa maja noored, kelle sooviks on ehitada ja võita endale päris oma kodu. Nii võetaksegi sel kevadel Alari Kivisaare ja Maribel Vääna juhtimisel taas ette ülipõnev, emotsionaalne ja üllatustest tulvil teekond, mis on kõigile ehitajatele, sisustajatele ja kodu kaunistajatele innustuseks. Taas on osalemas neli paari, kes kõik annavad endast parima, et televaatajad nad hooaja lõpus võitjaks valiks.

”Naabrist parema” uue hooaja esitlusele kogunesid Ülemiste City vanasse tööstushoonesse sisse seatud ehitusplatsile osalejad ning saatejuht Maribel Vääna. Merekonteinerite vahele sisse seatud puhkealal ehk Fazeri energianurgakeses selgitasid paarid, kes nad on, miks sarja tulid, kuhu plaanivad võidu korral konteinermaja püstitada ning mis on nende trump. Kohapeal toimus ka lustlik paberlennukite lennutamise võistlus, kus võitjalennukile kirjutatud soov oli mõeldud täituma.

Tutvu kõikide osalejatega lähemalt siin.

”Naabrist parem” uus hooaeg algab TV3s kolmapäeval, 29. märtsil kell 21.30.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank