Naabrist parema

toob teieni Inbank

Eelmisest “Naabrist parema” hooajast esimesena väljakukkunud paar on tagasi: see ei andnud rahu!

Erkki ja Maria
Erkki ja Maria — FOTO: TV3

”Naabrist parema” uus hooaeg saab peagi TV3s avalöögi. Uurisime osalejatelt Marialt ja Erkkilt, miks nad saatesse uuesti kandideerisid ja millised ootused neil neil seoses unistuste koduga on.

Üliõpilane ja noorsootöötaja Maria (21) ja torumees Erkki (25) on naabrist paremaks kandideerimas juba teist korda. Eelmisel hooajal võtmemängus napilt välja jäänud paar on terve aasta oma plaane ja oskuski täiendanud ning unistus oma kodust on vaid kasvanud. Aasta aega võiduplaani haudumist lööb žüriil suu lahti juba esimeses saates, kui kohale tullakse tõeliselt professionaalse joonisega, mis teeb silmad ette ka Eesti mainekamatele arhitektidele.

Eelmisel hooajal kukkusid Maria ja Erkki esimeses saates välja, kuid paar soovis end uuesti proovile panna. ”Meile ikka ei andnud rahu, et me ei saanud mitte midagi teha. Ja Erkkil hakkab igav ka, kui tal tegevust ei ole, nii et on vaja tegevust leida,” sõnas Maria. Paar ütleb, et sellel korral läheb nii palju paremini, et nad on saanud juba ehitama hakata.

Vaata täispikka intervjuud Erkki ja Mariaga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank