”Me armastame Eestit” alustab uute kaptenite Niinemetsa ja Piusiga

''Me armastame Eestit''
''Me armastame Eestit'' — FOTO: TV3

 
Juba sel neljapäeval jõuab TV3 vaatajateni muusikalise teadmistelahingu „Me armastame Eestit“ uus hooaeg. Saatejuhiks on särav ja imeline Eda-Ines Etti ning kaptenitena võtavad valge ja sinise meeskonna ees kohad sisse uued tegijad –  näitlejad Tõnis Niinemets ja Priit Pius.

Tuleb tunnistada, et hea huumori poolest tuntud Tõnis ja Priit hoiavad naljalippu kõrgel ka saates, sest naeru ja lusti jagub küllaga. Üllatusi jagub nii osalejatele, publikule kui ka televaatajatele kodudes ja seda läbi erinevate võistlusvoorude.

Tuju tõstavad eesti keele sõnade nuputamise ja huultelt lugemise voorud või ülesanne, kus on vaja mõistatada, millist tuntud eestikeelset laulu esitab vaid kuulmise järgi eesti keelt mitte oskav välismaalane, kes kuuleb lugu kõrvaklappidest.

Loomulikult saab „Me armastame Eestit“ saatest palju uusi ja huvitavaid teadmisi meie armsa Eestimaa kohta ning võimaluse omas kodus täiel rinnal kaasa laulda tuntud hittidele, mida esitab saatebänd Tomi Rahula juhtimisel.

„Me armastame Eestit“ avasaates on Tõnis Niinemetsa meeskonnas Grete Paia, Taavi Immato ja Dagmar Oja ning Priit Piusi tiimis Rolf Roosalu, Robert Linna ja Merilin Mälk.

”Me armastame Eestit” Eda-Ines Etti juhtimisel alustab TV3s neljapäeval kell 21.00.

Kommentaarid puuduvad