Mart Helme sisustab õhtuid eriti pikantse telesaatega: naine võttis riided ära, aga oli hoopis mees!

Mart Helme vaatab telesaadet
Mart Helme vaatab telesaadet "Alasti ahvatlus" — FOTO: kuvatõmmis

“Märgatud Eestis: rahva hääl” poliitilises erisaates saavad seekord sõna järjekordsed erakondade esindajad, kellest üks on EKRE endine esimees Mart Helme. Selgub, et väga konservatiivsele poliitikule meeldib õhtuti vaadata eriti pikantse sisuga telesaadet!

Kas naisel saab olla peenis ja mehed saavad sünnitada ning kas antud juhul on tegemist vihakõnega? Just seda soovis üks kodanik poliitikute käest teada.

EKRE liige Mart Helme usub, et mehed peavad olema mehed ja naised peavad olema naised. “Mingisugused surrogaadid siin, ma ei tea… Hiljaaegu nägin televiisorist, kuidas sümpaatne naine võttis riidest lahti ja selgus, et ta tegelikult oli meesterahvas. Ma ei ütle, et ta ei või olla. Ma ei ütle, et ta ei või endale ette kujutada, et ta on naine, aga mis puudutab vihakõnet, siis seni kuni meie oleme riigikogus, hingame ja käsi tõuseb – mõõk langeb siis, kui me sureme!” raiub Helme.

Seepeale muidugi puhkes publik naerma ja saatejuht Taavi Libe lubas ka endale ühe küsimuse esitada. Mis saatega siis tegu oli? “”Alasti ahvatlus”. Iga õhtu näidatakse,” avaldas Helme.

“Alasti ahvatlus” ehk inglisekeeles “Naked Attraction” on Briti televisiooni tutvumismängusaade, kus üks riietatud inimene seisab silmitsi kuue alasti inimesega, kes on esialgu kabiinidesse peidetud. Nende kehad ja näod ilmuvad järk-järgult järjestikuste ringide kaudu, alates jalgadest üles.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad