Kohvikuomanik keeldub vallandatud töötajatele raha maksmast: te ei ilmunud tööle, kui pidite

taavi

Taavi käis eilses "Märgatud Eestis" saates Võrus, et proovida leida lahendust tulisele töötülile. Nimelt on sealse kohviku perenaine vallandanud kaks töötajat ning keeldub neile raha välja maksmast. Omanik väidab, et töötajad olid laisad ja ei ilmunud tööpostile õigel ajal.

Vaata lähemalt videost: 

Näita 7 kommentaari

Väga inetu lugu,kohviku omanik ka varem sarnaste asjadega pahuksis olnud..üle Eesti.

Vasta

kus?

Vasta

Suht lame inimene veel on inimesi kellel on maksmata.Mõni on lihtsalt selline tõbras.

Vasta

Aastal kümneid sama süsteem, teised on alati süüdi miks mitte maksta. Lisaks trühvel ekspressi on 2016 a registrist kustutatud ja tädi tegutseb edasi. Kasutab ka neid trühvli retsepte mis töötajad tegid siiani,mage väga mage….

Vasta

Bergedi Chocolate OÜ on täitsa toimib ettevõtte äriregistri andmetel. Trühvel ekspress on brändi nimi. Ettevõtte selle taga võib Olla Ka Antsu töökoda oü

Vasta

Huvitav kuna välja tuleb kodu juures olev puskari äri ja suured lubadused, et investorid aitavad palka maksta kuni 1000€ kuus, Firma autod ka avaliku info põhjal juba käest võetud ja ka Rakvere Kroonikeskuse poolt kohtus see firma on. Kaua siis Annika politseiga ähvardab kui põhjust all pole ja ise ainult raha omale tasku paneb. Vöromaa Siim Kallas?

Vasta

Töötajad läksid töökaitsesse kus mõisteti õigeks ja kohviku provva peab nüüd tuhandeid maksma. Härra Meelis sai ka oma palga nende kaudu kätte. Seega provva ärgu virisegu ja süüdistagu teisi. Vaadaku peeglisse. Paras valelik suli.

Vasta