Eaka talumehe õuel vedelevad korjused: minul loomad ei sure, vaid söön nad ära!

"Märgatud Eestis" külastab loomapidamisega raskustesse sattunud talumeest! — FOTO: Kuvatõmmis videost

“Märgatud Eestis” külastab täna eakat talumeest Hansu, kelle maadel vedelevad mitmed loomakorjused. Siiski ei usu talumees, et mõni tema loomadest oleks tõepoolest ära surnud.

Küsimusele, kas talumehe maadel olevad korjused viitavad sellele, et talvega on neli looma ära surnud, vastab ta kindlalt: “Minul ei sure loomad. Mina söön loomad ära. Armastan veiseliha ja kartulit.”

Hans ei oska selgitada, kuidas neli korjust metsa äärde ikkagi sattusid. “Mul ei ole midagi metsa ääres. Olen elu aeg loomadega koos olnud. Mul ei ole keegi (loomadest) nälga surnud. Ei ole olnud aega kõiki neid metsa ääri läbi käia,” selgitab ta.

Vaata videost, milline vaatepilt avanes “Märgatud Eestis” saatemeeskonnale, kui nad talunikku külastama läksid. 

“Märgatud Eestis” on TV3 eetris juba täna kell 20.00!

Näita 5 kommentaari

See on rõve kuidas saab loomi süüa ära.

Vasta

Vastik

Vasta

Väga kurb,et sellist inimese alandamist näidatakse tv. Igasugused piirid ületati,kus inimene ise ei saa enam endaga hakkama ja ei ole adekvaatne.

Vasta

Saadet vaadates tundub et vanaperemees vajab rohkem abi kui tema loomad. Vallaametnikel ainult üks lahendus: loomad ära võtta ja peremees üksinda jätta oma loomi taga nutma. Seejuures peab au andma PTA kohalikele ametnikele kes lubavad loomadel suve koos peremehega olla ja alles talveks ära viia. Vallaametnikke peaks koolitama kuidas eakate maainimestega suhelda.Neile vähem stressi ja südamevalu tekitades. See pole ainult selle valla probleem. Sarnaseid juhtumeid on teisegi.

Vasta

Küll need mõttetud reklaamid tüütavad. Seepärast vaatangi ( kui tõesti midagi muud teha pole) esimese reklaamipausini ja siis on kõik

Vasta