Kuhu järgmiseks? Vaata, millistes eksootilistes riikides on kaks kanget aastate jooksul seigelnud

Teet ja Kristjan
TV3

Neljapäevaõhtuti on kõigil Teedu ja Kristjani reisiseikluste fännidel võimalus näha kordusepisoode “Kaks kanget Mehhikkos” reisiseiklusest. Tänaseks on mehed juba peaaegu kõik maailmajaod läbi käinud. Meenutame, millistesse riikidesse Teet ja Kristjan reisinud on.

Kaks kanget Lõuna-Ameerikas

Reisisõbrad Kristjan ja Teet pakkisid esimest korda oma kohvrid 2009. aastal  ning suundusid esimesele reisile eksootilisse Lõuna-Ameerikasse. Esimesest reisiseiklusest on seega möödas juba 13 aastat tagasi. Mehed avastasid Peruud, Boliiviat, Tšiilit ja Ecuadori.  

Kaks kanget Venemaal

Kaks aastat hiljem otsustasid Teet ja Kristjan ette võtta midagi hoopis teistsugust ja teistmoodi eksootilist. 2011. aastal suundusid mehed reisile Venemaale. 
Mehed võtsid ette pika rongiretke algusega Tallinnast ja seiklesid läbi lõputu ning üllatava Venemaa kuni Jaapani mere rannikule Vladivostokki. 

Kaks kanget Indias

Ka järgmine reisiseiklus ei olnud meestel kergete killast ning pakkus nii üllatusi kui ka ekstreemsusi. 2013. aastal võtsid Kristjan ja Teet suuna Lõuna-Aasiale ehk täpsemalt ettearvatamatusse ja pöörasesse Indiasse. Mehed avastasid India äärmuslikku vaesust ning rikkust koos tõeliste kultuurielamustega. 

Kaks kanget Ameerikas 

2015. aasta reisiseiklus otsustasid mehed natukene kaasaegsemasse ja innovaatilisemasse kultuuriruumi seiklema minna. Ameerika Ühendriikides avastasid mehed suurlinnu ning avastati kuulsuste alleed, kuid nautisid autodega ringi sõites ka loodust rikkalikku loodust. 

Kaks kanget Kagu-Aasias

Peale kaasaegset USA reisi, otsustas legendaare teleduo võtta taas ette reisi eksootilisematesse maadesse. Nimelt 2017.aastal avastasid kanged Eesti mehed viiendal Kagu-Aasiat – Myanmari, Taid, Laost ja Kambodžat. Mehed panid end proovile erinevatel mägi- ja jõgimatkadel ning külastasid iidseid templeid ja Budhha kujusid.

Kaks kanget Sovetistanis 

2019. aastal reisisid Teet ja Kristjan Kesk-Aasia riikidesse. Kasahstan, Kõrgõstan, Tadžikistan ja Usbekistan – riigid, millest õhkab nõuka-aega, kuid millel on siiski väga omapärane kultuuriruum. Värvikirevad riided, suurepärased maitseelamused ning laiuvad kõrbed ja mägimaastikud ootasid “Kaht kanget” ees. 

Kaks kanget Jaapanis

Kristjani ja Teedu ehk „Kahe kange“ seitsmes seiklus viis nad 2020. aastal ülipõnevasse Jaapanisse. Reisi jooksul käivad armastatud telenäod läbi terve eksootilise saareriigi põhjast lõunasse 2700 kilomeetrit ehk pea kümne Eesti ulatuses! „Kaks kanget“ käisid avastamas Fuji mäge ja Okinawa saare randu, Kyoto geishasid ja Osaka tänavamelu. Loomulikult proovisid mehed ka kohalikke delikatesse ja rituaale.

Kaks kanget Tansaanias

2021. aastal, keset koroonaviiruse leviku tippaega, otsustasid Teet ja Kristjan taas kohvrid pakkida ning reisile minna. Kaheksas reisiseiklus viib esmakordselt rändurid mustale mandrile – Aafrikasse. Tansaania seiklus oli tõeliselt mitmekesine ja eksootikat jätkus igasse episoodi. Loodus oli selle reisiseikluse juures kahtlemata trump number üks – Aafrika kõrgeim mägi Kilimanjaro; hiiglaslik Serengeti rahuvspark lõvide, pantrite, gepardite, elevantide ja jõehobudega; Aafrika suurim järv Victoria ning sügavaim järv Tanganjika ja lõpetuseks imeline paradiisisaar Sansibar – kõik need imelised kohad vajasid avastamist. 

Kaks kanget Mehhikos

2022. aastal kevadel jõudis TV3 eetrisse reisisaade Mehhikost ning Teet ja Kristjan tõid vaatajateni kogu Mehhiko-melu selle kõige erksamates värvides. Küll sattusid nad getosse, kimasid läbi piiripunkti, lasid end pattudest vabastada, nautisid loodust ja kohalikku ööelu ning külastasid ajaloolisi vaatamisväärsusi. 

“Kaks kanget Mehhikos” on TV3 eetris täna, neljapäeva õhtul kell 21.30!

Kommentaarid puuduvad