Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

VIDEOREPORTAAŽ: superstaari kollased kaardid ongi jagatud! Millised on emotsioonid?

“Eesti otsib superstaari” on hooga käima läinud ning juba paari kuu pärast on meil uus superstaar teada, kes koha Leplandi, Sarrapi ja paljude teiste kõrval sisse võtab. Millised meeleolud valitsesid aga kollaste kaartide jagamisel?

“Superstaari” eelvoorud on edukalt alanud ning paljud noored lauljad on sammukese lähemal oma unistusele. Teistel, kellel nii hästi seekord ei läinud, tasuks ikka uuesti proovida juba järgmistel hooaegadel. 

Üks asi, mis “Superstaari” saatest on silma jäänud, on ikka see, et kohtunik Mihkel Raud ei tee noorte lauljate elu lihtsaks, vaid ütleb ikka ausalt ja vahel ka karmilt oma mõtted välja. “Negatiivne kommentaar tuli just Mihklilt, kes ütles, et kui ta silmad kinni paneb ja mu selle isiksuse ära unustab, siis on tema jaoks pole see midagi erilist, kuigi ma just üritan näidata seda, et ma ikkagi olen eriline,” rääkis üks noor lauljanna, kes just oma kollase kaardi oli kätte saanud.

Teine neiugi ütles, et Birgitile ja Koidule ta meeldis, aga Mihkli jaoks jäi ta igavaks. “See on ilmselt loo valiku pärast, sest see jäi võib-olla natukene balladi rohkem, et võib-olla järgmine kord rokki juurde teha ja võib-olla hakkab Mihklile meeldima.” 

Vaata, mida teised noored oma eelvooru kogemusest rääkisid päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker