Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

VIDEO | Vaata, kuidas nooruke Kethi Uibomägi superstaarisaate kohtunike ees käis

Saatest “Eesti otsib superstaari” on käinud läbi mitmed tänaseks tuntud inimesed ja lauljad, kes küll pääsesid edasi, ent staarisaatest siiski kuulsaks ei saanud. Üks neist on lauljatar Kethi Uibomägi, kes kandideeris saatesse 2007. aastal.

Oma kõige esimese etteastena kohtunike ees laulis Kethi lugu “I Love Rock ‘N Roll” ja teenis kõigilt kolmelt kohtunikult jah-sõna. “Ma saaks ilmselt tänaval peksa, kui ma ütleks sulle ei. Väga särav ja tubli,” kommenteeris Mihkel Raud Kethi etteastet. Vaata videost!

Nüüd meenutas oma Instagrami kontol seda ka Kethi ise. “Mina läksin 17. aastase plikakesena Valga linnast ka oma unistusi taga ajama. USKUMATU, mis julgusega ja kust kohast see soov üldse osaleda tuli, ma ei tea. Aga sellest algas minu rada kõiges, mida täna teen,” kirjutab ta.

Lisaks jagas ta videot, kus esitas superstaarisaates lugu “Perpetuum mobile”.

“Ma raamisin selle kollase kaardi ära ja just leidsin asju sorteerides, et olen siiani alles hoidnud,” avaldas Kethi Elu24-le. “Mina sain sellest ajast oma julgusele kindlust juurde, et tahan lavale ja tahan Tallinnasse.”

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker