Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

VIDEO! Maria Rander staarisaatest lahkumisest: olen õnnelik, et jõudsin nii kaugele

"Eesti otsib superstaari" kuues finaalsaade jäi paraku viimaseks Maria Randerile. Ta sõnas, et ei ole lahkumise pärast kurb ega pettunud, vaid on õnnelik, et jõudis saates nii kaugele.

"Ma arvan, et antud hetkel on siin saates kõik valmis minema," vastas Maria küsimusele, kas ta oli valmis, et läheb koju. "Ka eelmine saade Marta-Lotta lahkumine näitas, et isegi suurfavoriidid võivad minna."

"Ma olen igaljuhul väga põnevil, et tagasi kooli minna ja saab laulmist edasi õppida," rääkis Maria. Muusika ning laulmine ei kao tema jaoks kuhugi! 

Küsimuse peale, millised on Maria edasised plaanid muusikas, vastas ta, et võtab esialgu paar päeva, et sellest mullist välja tulla. "Mis seal salata, see on päris korralik selline eraldi maailm, kus me sees elame."

Mida võtab Maria esimese asjana nüüd peale saadet ette? Kõige pealt läheb ta koos teistega tagasi hotelli. "Saame veel muljetada ja koos olla. Eriti see nüüd viimane sats, mis meil oli, oli hästi lähedane. Ma arvan, et meil tuleb väga äge õhtu!" 

Vaata intervjuud Mariaga päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker