Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Tohoh! Staarisaate finalist Meelis Kesperi lubas anda tuhandele inimesele tasuta kontserdi

“Eesti otsib superstaari” reageerimissaates käis külas Meelis Kesperi, kelle staariteekond lõppes teises finaalsaates. Enne finaali pääsemist lubas Meelis, et esimesed 1000 tema poolt hääletanud inimest saavad tasuta kontserdile. Nüüd saab Meelis neile õnnelikele jagada juba täpsemat infot!

“Mul on ikkagi need 1000 inimest, kelle ma lubasin tasuta kontserdile. Käin Tallinna Muusika- ja Balletikoolis. Seal on vahepeal sellised koolikontserdid, kus ma üles astun. Sotsiaalmeedias annan märku, kui ma peaksin jälle esinema,” räägib Meelis.

Ta lisab, et lubatud tasuta kontsert saabki toimuma: “Sinna kontserdile saab tasuta. Olen selle eest juba hoolitsenud, et kõik need MUBA kooli kontserdid oleksid tasuta. Sinna saab tulla.” 

Reageerimissaates vaadati koos Meelisega tagasi tema staarisaate teekonnale.  Meelis kinnitab, et sai saatest lisaks paremale lauluoskusele ja tugevamale lavanärvile kaasa veel ühe kasuliku õppetunni: “See (saade) õpetas kindlasti, kuidas inimestega paremini toime tulla. Inimesed, kellega teed koostööd ja elad koos, olid enamjaolt ju võõrad. See (saade) õpetab inimestega suhtlema.”

Ta lisab: “Õppisin sealt, kuidas teistega arvestada, kui oled sellises saates, kus pead kohati tegelema enda näitamisega, aga nii, et ei sõida üle ka kellestki teisest.” 

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, milliste emotsioonidega reageerib Meelis oma etteastetele ja miks osales ta kollaste kaartide voorus videosilla vahendusel!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker