Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Synne Valtri oma tütre osalemisest staarisaates: iga ema soovib oma lapsele olulisemalt stabiilsemat elu

"Ma arvan, et iga ema soovib oma lapsele olulisemalt stabiilsemat elu kui seda, mida peab üks artist läbi elama," ütleb "Stuudio" saatele antud intervjuus Synne, kelle tütar Sandriin superstaarisaate ukse taha jäi.

Sel sügisel alustas TV3s "Eesti otsib superstaari" uus hooaeg, kuhu kandideeris ka Synne Valtri tütar Sandriin. Paraku aga kollast kaarti talle ei omistatud. Millist nõu andis talle ema enne saatesse minekut? "Ma arvan, et tal läks äärmiselt hästi. Ma ütlesin talle, et ta jääks alati siiraks, et ta oleks väga vastuvõtlik sellele, mida talle öeldakse. Need, kes neid kommentaare jagavad, teavad, millest nad räägivad," meenutab Synne "Stuudio" saates.

Sellist muusikukarjääri ja elustiili, nagu Synne ise viljeleb, ta oma tütrele aga ei soovita. "Ma arvan, et iga ema soovib oma lapsele olulisemalt stabiilsemat elu kui seda, mida peab üks artist läbi elama," naerab Synne.

Tuleb välja, et lisaks muusikukarjäärile unistab Synne ka teletööst. "Mul on olnud aastaid üks unistus - minna oma bändiga kuskile tuuritama ja sellest toota üks 6-8 episoodiline telesaade. Ma loodan, et see kunagi täitub! Ma sooviksin võimalikult autentselt ja siiralt näidata, mida selline bändireis kaasa toob, seal pole kõik nii lilleline," avaldab lauljatar Synne Valtri oma salasoovi.

Vaata intervjuud Synnega videost!

Juunikuus toimusid "Eesti otsib superstaari" kollaste kaartide voorud, kus olid kohal nii Synne kui ka tema tütar Sandriin. Tütart toetama tulnud Synne rääkis toona, et tema enda jaoks on kandideerima tulekuks veidi liiga hilja, kuid lapsele elab ta ikka kaasa. Sandriini sõnul on muusika tema ellu tulnud üsna hiljaaegu: “Tegelikult umbes aasta aega tagasi avastasin, et võiks üldse muusikaga tegeleda. Nii et minu jaoks väga uus asi.”

Synne sõnul oleks väga tore, kui Sandriin hakkaks ka talle varsti konkurentsi pakkuma. “Siis olen suutnud vähemalt midagigi edasi anda. Sandriinil on väga eriline tämber. Mina näiteks Eestis ei suudagi kedagi teist ette kujutada samamoodi laulmas,” sõnas ta.

“Ma loodan, et tal läheb väga hästi ning jääb kindlaks sellele, mida ta siin väidetavalt täna tahab,” lisas ta. 

Vaata intervjuud Synne ja Sandriiniga videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker