Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Staarisaates ajaloolise etteaste teinud Meelis Kesperi: mina ei oleks ennast edasi lasknud!

Joonatan Pärn

"Eesti otsib superstaari" reageerimisaates on külas Meelis Kesperi, kes langes staarisaate üheksandast hooajast välja teises finaalis.

Meelis tegi staarisaates väikestviisi ajalugu, kuna osales kollaste kaartide voorus videosilla vahendusel. "Läksin maikuu lõpus Indiasse sõbrale külla. Sattus nii, et pidin tagasi tulema teiseks või kolmandaks juuniks, kui oli kollaste kaartide voor. Jäin enne seda haigeks ega julgenud hakata üksinda reisima," selgitab ta.

"Tagasijõudmine tundus nii võimatu ja lõin juba käega. Saatsin kirja, et ma kahjuks ei jõua (kollaste kaartide vooru) ja pakkusin välja, et äkki on veel mõni teine kollaste kaartide voor või saab enne teatrivooru midagi korraldada," meenutab Meelis.

Järgmine hommik algas kõnede ja kirjade laviiniga

"Läksin magama ja ärkasin hommikul produtsendi kirjade ja kõnede peale. Helistasin talle ja ta ütles, et nüüd teeme kohe täna sinuga läbi Zoomi auditioni  (esinemisproovi)," räägib Meelis.

Ta selgitab, et paigas, kus ta viibis, polnud ka videosilla vahendusel esinemine sugugi lihtne, sest internetiühendust lihtsalt ei olnud: "Hakkasin otsima erinevatest hotellidest, et kus on wifit. Pidin maksma 400 ruupiat hotellitoa eest, et saaksin korraks sinna minna ja teha audition läbi telefoni. Sellepärast see nii haledalt kõlab, et ma ei olnud väga harjutanud ega ettevalmistunud." 

Meelise etteaste avaldas kohtunikele siiski piisavalt muljet ja nad soovisid teda kuulda laulmas ka päriselus. "Vedas, sest mina ei oleks ennast võib-olla edasi lasknud selle (etteaste) põhjal."

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, milliste emotsioonidega meenutab finaali jõudnud Meelis oma teekonda staarisaates!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker