Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Staarisaate veteran Diana Toomingas uuest hooajast: on tõesti palju väärt esinejaid, aga…

Kaks aastat tagasi superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud rokitšikk Diana Maria Toomingas šokeerib fänne uue paljastava muusikavideoga. Ühtlasi kommenteeris ta TV3 portaalile lühidalt värsket superstaarisaate hooaega.

Oma võimsate rokivokaaliga telesaatest "Eesti otsib superstaari," muusikaareenile kerkinud Diana Toomingas avaldas oma bändiga Di’Artist uue paljastava muusikavideo loole ‘’Remember Your Thrills.’’

Julge pildikeel toob kuulajateni sügava ja haarava loo, mis käsitleb inimese sisemist võitlust deemonlike jõududega ning  tõstab esile Diana julguse ja aususe kunsti väljendamisele. Video valmimisele aitasid kaasa TPA Productions ja High Voltage. Lõppviimistluse andis bändi plaadifirma Johnny Be Good Records ning riietada aitas Kopli Couture.

"Remember Your Thrills" on juba pälvinud märkimisväärset tähelepanu, kogudes esimese päevaga üle 10 000 vaatamise. Lisaks on lugu jõudnud juba mitmetesse Spotify playlistidesse üle maailma. Lugu on järjekorras kolmas singel peagi ilmuvalt debüütalbumilt.

Diana toomingas kommenteeris lühidalt ka käesolevat superstaarisaate hooaega: "Tahan öelda, et sellel aastal on tõesti palju väärt esinejaid, aga kedagi konkreetset praegu esile ei tõsta. Oskan kuttidele ainult nõu anda – rohkem etendust ja rohkem vaatemängu! Publik armastab seda!"

Vaata Diana erinevaid ülesastumisi ka TV3 Play keskkonnast ja loe temaga tehtud intervjuud SIIT.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker