Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Rute Trochynskyi avaldas isiku, kes talle staarisaadet soovitas: kogu reklaam läks minust mööda!

Joonatan Pärn

"Eesti otsib superstaari" erisaates on külas esimese kümne laulja hulka jõudnud Rute Trochynskyi. Rute sõnul on teda muusikuna enim mõjutanud isa Ruslan, kes soovitas tal osaleda ka staarisaates.

"Minu isa (Ruslan Trochynskyi) on mind kõige rohkem muusikuna mõjutanud," selgitab Rute, kes on koos isaga lavalaudadel esinenud alates varasest noorusest.

"Algusest peale hakkasin koos temaga laulma ja lavadel esinema. Alguses andsime koolikontserte Ukraina ja Eesti lauludega. Hakkasin tema bändiga käima rohkem tuuritamas. Käisime Kanadas, Lätis, Leedus ja Poolas," lisab ta.

Rute sõnul soovitas just isa Ruslan tal staarisaates osaleda. "Tema tegelikult oligi see inimene, kes ütles, et "Eesti otsib superstaari" saade tuleb taas ja äkki proovid."

"Ma ise olin ka eelmisel hooajal mõelnud (osaleda), aga olin liiga noor ega saanud osaleda. Seekord läks kogu reklaam minust täiesti mööda ja ma ei teadnud, et (registreerimine) on isegi avatud," nendib Rute.

"Isa ütles, et kaks nädalat on jäänud registreerimiseni, et mine proovi," lisab ta.

Vaata artikli päises olevast videost, kui palju pinget pakkus Rutele telekaamerate ees esinemine ning mil määral said tema etteastetele kaasa elada Ukrainas elavad sugulased!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker