Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Robert Reesar sai staarisaates valusa kogemuse: hakkasin lava taga nutma!

Joonatan Pärn

“Eesti otsib superstaari” erisaates on külas “laulev õpetaja” Robert Reesar, kelle staariteekond lõppes neljandas finaalsaates. Robert tunnistas, et juba kolmandas finaalis pidi ta üle elama valusa momendi.

“Eesti otsib superstaari” kolmandas finaalsaates kõlasid 1990. kuumimad hitid. Robert valis selleks puhuks endale esitamiseks Radioheadi loo “Creep”. “Selle laulu kontseptsioon oli selline, et pidin olema haiget saanud kutt,” räägib Reesar.

“Terve nädala jooksul ei olnud mul tunnet, et oleksin valinud vale loo. Läksin lavale ja sain aru, et mees, sa tegid kõige suurema vea, mis sa üldse said teha,” meenutab Robert etteastet, millega ta lõpuni rahul ei ole.

Kohtunikud jagasid Robertile etteaste kohta samuti kriitikat ning Mihkel Raud pidas esitust lausa ebaõnnestunuks. “Selle saate puhul oli kõige raskem see, et kõik kolm kohtunikku ütlesid ühest suust, et Robert peaks koju minema. See oli keeruline hetk.”

Siiski olid televaatajad kohtunikega eriarvamusel ning Robert hääletati edasi järgmisesse finaalsaatesse. “See oli tõesti ime. Väga keeruline oli seda kogeda, sest kõik teised olid selles saates nii tugevad ja mina olin ilmselgelt see, kes ebaõnnestus. Läksime lava taha, ma olin hästi emotsionaalne ja hakkasin nutma. Tundsin, et ma tegelikult selle saate põhjal ei väärinud kohta järgmises saates.”

Vaata artikli päises olevast erisaatest, milliste emotsioonidega vaatab Robert tagasi oma teekonnale staarisaates, kuidas õpetajaametit pidav mees laulmise juurde jõudis ning milliseks kujunes tema antud esimene koolitund peale staarisaadet!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker