Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Rein Rannap valutab südant staarisaate osalejate pärast: pärast on nii kahju, kui nad orbiidilt ära kaovad!

Rein Rannap jagas oma mõtteid TV3 sügispeol uuest ideest, millest saadet teha. Rannap usub küll, et tema pakutud idee ei oleks nii atraktiivne kui loodaks.

Rein Rannap, kes “Eesti otsib superstaari” saate algusaegadel alati žüriis figureeris, sel hooajal saadet veel vaadata ei ole jõudnud. Seevastu on mehel idee, mis saate võiks veel Eesti maastikule tuua.

“Ühte saadet oleks veel vaja. Ma olen seda juba aastaid tagasi öelnud, et samavõrd on vaja saadet “Eesti otsib supermänedžeri”, sest mida me näeme… “Superstaaris” osalejad, isegi võitjad, rääkimata teisest-kolmandast kohast, on ära kadunud pärast saadet. Neid arendatakse, me anname neile nõu kohtunikena, elame kaasa ja pärast on nii kahju, kui nad orbiidilt ära kaovad. Seda saaks muuta ainult saade “Eesti otsib supermänedžeri” ja seal samuti õpetataks neid ja sellest oleks meie muusikutele palju kasu, ma arvan.”

Rein Rannap usub aga ka, et saade ei oleks vaatajatele arvatavasti atraktiivne, kuid kui seda huvitavalt lavastada, oleks see ehk tehtav.

Vaata videost, mida toob sügis Rein Rannapile!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker