Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

RAHVAHÄÄLETUS | Vali, milline lohutusvooru etteaste on sinu lemmik ja võida pääsmed salvestusele

"Eesti otsib superstaari" rahvahääletus. — FOTO: TV3

Hääletus on lõppenud! TV3.ee valib “Eesti otsib superstaari” lohutusvooru osalejate seast rahvalemmikut – anna oma panus ja võida pääsmed finaalsaadete salvestusele!

Kümme superstaariks pürgijat, kel on võimalus lohutusvoorus end veelkord tõestada ja finalistide ritta pääseda, on Anders Maaniit, Ant Nurhan, Carlos Liiv, Carolin Škerin, Helene Hermiine Tamm, Margareth Mürk, Meelis Kesperi, Rute Trochynskyi, Sarah Nehari ja Silver Piiroja. Valiku tegid kohtunikud Mihkel Raud, Birgit Sarrap ja Koit Toome.

Hääleta oma lemmikesituse poolt!

Hääletus on lõppenud!

 

1. Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks on kaks pääset ühele “Eesti otsib superstaari” finaalsaate salvestusele, kuupäeva saab võitja ise valida.

3. Mäng toimub ajavahemikus 08.10.2023 kuni 11.10.2023

4. Loosimises osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsustingimustega nõustunud ja kes on vähemalt 16-aastased.

5. Mängus saab registreerimiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Mängus osalejate andmed säilitatakse 2 kuud, välja arvatud juhul, kui nad on andnud nõusoleku uudiskirja saamiseks. Uudiskirja saajate andmed säilitatakse kuni uudiskirja nõusoleku tagasivõtmiseks.

7. Võitjad kuulutatakse välja 05.10.2023 siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

8. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

09. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

10. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker