Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Palju õnne! Just need on viimased neli lauljat, kes pääsesid superstaarisaate finaali

Lohutusvoorust edasi saanud lauljad.
Lohutusvoorust edasi saanud lauljad. — FOTO: TV3

“Eesti otsib superstaari” lohutusvoorust pääsesid edasi finaali Meelis Kesperi, Margareth Mürk, Ant Nurhan ja Rute Trochynskyi.

Täna selgusid TV3 otse-eetris „Eesti otsib superstaari“ üheksanda hooaja viimased finalistid. Televaatajad valisid edasipääsejaiks kolm ja kohtunikud ühe lohutusvooru võistleja.

Tänase saate lõpuks said rahva poolt edasipääsu finalistide sekka Meelis Kesperi, Margareth Mürk ja Ant Nurhan ning kohtunike valikul Rute Trochynskyi.

„Eesti otsib superstaari“ üheksanda hooaja kümme finalisti aastal 2023 on Sebastian Jasinski, Hans Markus Danilas, Marta Lotta Kukk, Robin Kristofer Kukk, Maria Rander, Robert Reesar, Meelis Kesperi, Margareth Mürk, Ant Nurhan ja Rute Trochynskyi.

Alates järgmisest pühapäevast on põhishow eel kell 19.30 eetris erisaade „Eesti otsib superstaari: lava taga“, kus kajastatakse finalistide põnevaid ettevõtmisi ja uuritakse, mida teevad osalejad siis, kui nad ei esine; näha saab lõbusaid ja üllatuslikke lugusid, mis aitavad meil superstaariks pürgijaid paremini tundma õppida.

„Eesti otsib superstaari: lava taga“ on TV3s pühapäeval kell 19.30 ja „Eesti otsib superstaari“ esimene finaal jõuab otse-eetrisse kell 20.00.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker