Nimed teada! “Eesti otsib superstaari” uue hooaja kohtunikud on selgunud

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Täna avalikustati TV3 „Eesti otsib superstaari“ uue hooaja kohtunikud, kelleks on ka juba varasemalt kohtunikepaneelis istunud tuntud näod.

Saabuva sügise suurima teleshow „Eesti otsib superstaari“ üheksanda hooaja kohtunikepinki istuvad legendaarne Mihkel Raud, Koit Toome ja eelmisel hooajal lisandunud uus nägu Birgit Sarrap.

Superstaarisaate senise kaheksa hooaja jooksul on kohtunikelaua taga olnud lisaks neile ka Rein Rannap, Heidy Purga, Maarja-Liis Ilus, Mart Sander, Tanel Padar, Jarek Kasar ja Eda-Ines Etti.

„Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja võitjale on TV3 poolt auhinnaks 10 000 eurot ning superstaarile kuulub plaadileping maailma suurima plaadifirmaga Universal Music. 

Uude hooaega registreerumine on ka juba alanud ning tulevaste superstaaride sünnile järjekordne algus loodud. 

Kandideeri „Eesti otsib superstaari“ üheksandasse hooaega SIIN!

 „Eesti otsib superstaari“ jõudis TV3 vaatajateni 2007. aastal ning suursaatest on tuule tiibadesse saanud juba kaheksa hooaja jagu uusi andekaid lauljaid. Hooaegade võitjateks on rahvahääletuse tulemusel olnud Birgit Õigemeel, Jana Kask, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Rasmus Rändvee, Jüri Pootsmann, Uudo Sepp ja Alika Milova.

Lisaks võitjatele on saatest sirgunud ka palju teisi lauljaid ja muusikuid: Getter Jaani, Elina Born, Maribel Vääna, Marten Kuningas, Luisa Rõivas, Birgit Varjun, Teele Viira, Carl-Philip Madis, Triin Niitoja, Kristjan Kannukene, Märten Männiste, Mikk Mäe, Merilin Mälk, Jaagup Tuisk, Sissi Nylia Benita jpt. 

„Eesti otsib superstaari“ saate tootja on teleproduktsioonifirma RUUT. 

Kommentaarid puuduvad