Mihkel Raud legendaarsest staarisaate võitjast: ma ei mäletanud teda esimesest eelvoorust absoluutselt

Joonatan Pärn

Mihkel Raud
Mihkel Raud rääkis "Eesti otsib superstaari" kohtuniku ametist — FOTO: Kuvatõmmis videost

Juba peatselt algavad “Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja eelvoorud. Kohtunike ridades särab taaskord ka Mihkel Raud, kellelt uurisime, mida ta noortes talentides enim väärtustab ning milline kohtunik plaanib ta olla uuel hooajal!

“Ma enim hindangi seda, kui mõni noor laulja või lauljatar suudab üllatada või näidata midagi sellist, mida ma ei olekski osanud varem hinnata,” räägib Raud. 

“Üks hea esineja on huvitav ja selline, kellega tahan ühes ruumis viibida, keda tahan lasta igal pühapäeval mõneks tunniks oma elutuppa. Eks ta nii ongi. See on inimeseti väga erinev. Inimene peab olema kuidagi teistest eristatav, isikupärane ja huvitav,” lisab ta.

Küsimusele, kas Mihklile kui kogenud staarisaate kohtunikule meenub keegi, kes suutis kohe esimesest silmapilgust üllatada, vastab ta: “Mõnikord on nii, et sulle tõesti jääb sellest esimesest eelvoorust keegi silma, aga siis ta kuidagi selle teekonna vältel väsib ära. Teinekord on nii, et hakkad inimest tähele panema kolmandas-neljandas voorus. Nagu juhtus Birgitiga. Mina ei mäletanud teda absoluutselt esimesest eelvoorust.”

“See on natuke spordiga võrreldav asi. Mind on lapsest peale hämmastanud see, et miks need mehed kunagi ei võida, kes pikamaa distantsis alguses kõige ees jooksevad. Ei võida ilmselt sellepärast, et nad ei oska oma rütmi ajastada,” lisab ta.

“Üllatajaid on olnud palju nii heas kui halvas mõttes ja olen veendunud, et ka uus hooaeg pakub meile palju huvitavaid ja põnevaid hetki,” nendib Raud.

Kuidas on staarisaate eelvoorude tase Mihkli hinnangul aja jooksul muutunud ja millist tagasisidet plaanib filtrita otsekohesuse poolest tuntud kohtunik uuel hooajal jagada, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad