Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Maailmakuulus trummar fännab Eesti superstaarisaadet: tema on mu lemmik!

Megastaaride Shania Twaini ja Gwen Stefaniga lava jaganud naistrummar Elijah Wood võttis aastaid tagasi vastu otsuse kolida Eestisse ja siin uut elu alustada. “Stuudio” saates selgus, et muuhulgas fännab ta kodumaist superstaarisaadet ja on käinud ka salvestustel.

Elijah oli vaid 18-aastane, kui ta liitus America’s Got Talent saatebändiga ja sealt sai alguse ka tema teekond megastaaride lavalaudadele. Kust siis tuli ometi selline otsus, et sellele kõigele selg keerata ja hoopis Eestisse tulla? “Kui Covid tuli, siis enamus minu muusikalistest lepingutest lõppesid üleöö. Me pidime Shania ja paari teise projektiga olema Las Vegases paar aastat, aga need kõik katkestati. Ma huvitun tehnoloogiast ja lugesin, et Eesti pakub e-kodaniku programmi “arvutinohikutele”. Ja ma arvasin, et see on ülilahe ja tahtsin võimalusest kinni haarata ning teha midagi sellist, millest olin lapsena alati unistanud. Unistus oli kolida uude riiki, õppida nende keelt ja kultuuri ning kõike muud võimalikku. Ma tundsin, et see on suurepärane ja kasutasin seda võimalust ära,” selgitab Elijah.

Hiljuti käis Elijah ka “Eesti otsib superstaari” salvestusel. “Alustuseks, see oli nii äge, sest ma pole ise ammu telesaates olnud. See tuletas meelde nii palju mälestusi, näiteks, kuidas telesaadet üldse tehakse, mis minu meelest on eriti lõbus. Minu meelest olid kõik suurepärased, aga mulle meeldis Robin Kristofer. Ma arvan, et Robin on mu lemmik!” rõõmustab ta.

Tänaseks on Elijah Eestis töötanud juba kolm aastat start-upi arendajana. “Ma mäletan, et Tallinnas maandudes, kus ma polnud mitte kunagi varem käinud, mõtlesin, et olgu, see on huvitav! Üritasin samal ajal oma näuguvat kassi rahustada ning aknast välja vaadates mõtlesin, et huvitav, mida see riik siis endast kujutab. Ma arvasin alati, et jään siia vaid ajutiselt, aga midagi teie imelises riigis täielikult lummas mind ja enam te minust lahti ei saa,” meenutab Elijah oma esimest kokkupuudet Eestiga. 

Kuigi Elijahi vanemad uskusid algul, et nende tütre Eestisse kolimine ei ole õige otsus, siis pärast kolme kuud tulid nemadki siia talle külla ja armusid meie riiki ära. Naine oskab tänaseks ka juba veidi eesti keelt rääkida.

Vaata videolugu Elijahiga “Stuudio” klipist!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker